Naujienos Kategorijos Nariai Formulynas Nauja tema Prisijungti

2 uždavinai susiję su geometrija

Sveiki, reikia pagalbos su šiais dvejais uždaviniais, nes nekyla jokių minčių..

Į 60° skritulio išpjova įbrėžtas skriulys kurio plotas lygus π. Raskite išpjovos spindulio ilgį.

Lygiagretainio ABCD gretimos kraštinės yra 16cm ir 8cm ilgio. Įstrižainė AC dalija lygiagretainį i du trikampius. Į kiekviena iš jų įbrėžtas apskritimas. Įstrižainė AC liečia apskritimus taškuose X ir Y. Raskite XY atkarpos ilgį.

0

peržiūros 449

atsakymai 38

aktyvumas 14 d

Uždaviniai klasikiniai. Remkis skritulio išpjovos ploto formule.

Kitame uždavinyje praverstų brėžinys. Ir, žinoma, mąstymas.

0

Abudu šiuos uždavinius aš bandau išpręsti su brėžiniais, tik geometrija matematikoje man yra sunkiausia dalis, antram uždaviny 100% reikia prisibrėžti pagalbinių linijų ir bandyt spręs, tik bėda tame kad nežinau kur jas brėžt. O kalbant apie pirmą uždavinį, tai jo užsirašes aš ir išpjovos ploto formulę ir išpjovos lanko ilgio, tik kolkas nesuprantu, kam duotas įbrėžto apskritimo plotas.

0

Čia nėra namų darbai, tik stiprinu geometrijos žinias prieš matematikos olimpiados 2 turą..

0

Kolkas nieko gero nesugalvoju nei ten, nei ten... Oh..

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-03

0

Beabejo, reikia laiko sugalvoti. Tai natūralu. O tai kaip bandei?

0

Dar būtų svarbu sužinoti, iš kur šie uždaviniai?

0

Bandau sugalvot jau apie ~45min nors vieno uždavinio sprendimą. Su pirmu uždaviniu pasidaviau, lieku ties lygiagretainiu, bet po 45minučių galvojimo kaip išspręsti klasikinį uždavinį imi galvoti, kad tu labai bukas.. O tas tik demotyvuoja, imi labiau nervuotis, tada susiimi, bet ir vel nieko prasmingo nesugalvoji.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-03

0

Davė nusipaveiksluot matematikos korepetitorė..

0

Kaip supratau, tai, kad nepavyksta uždavinių išspręsti pakankamai greitai, keli kelti tau pyktį. Galbūt svarbu būtų panagrinėti, kur priežastis. Juk gali būti, kad tau tiesiog trūksta kokių nors žinių t.y. kokios nors teoremos ar pan.

Teigi, kad šių uždavinių sąlygas tu gavai iš korepetitorės ir man pasirodė keista, kad pagalbos ieškai čia, o ne pas korepetitorę. Man regis, ji turėjo užvesti ant kelio...

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!