eMatematikas.lt Naujienos Kategorijos Nauja tema Nariai Prisijungti Registruotis

Kategorijos

Naudingos temos

Apskaičiuoti trapecijos pagrindų ilgius

Kategorija: Geometrija

228

Trapecijos ABCD vidurinės linijos ilgis lygus 4, kampų prie pagrindo didumai 40 ir 50 laipsnių, o atkarpos KL, jungiančios pagrindų vidurio taškus, ilgis lygus 1.

1. Pratęsę kraštines AB ir DC iki jų susikirtimo taško O, įsitikinkite, kad O didumas lygus 90 laipsnių, ir įrodykite, kad trikampio AOD pusiaukraštinė, nubrėžta iš stačiojo kampo viršūnės, lygi pusei įžambinės.
2. Apskaičiuokite trapecijos pagrindų ilgius.

0

Ką mėginai daryti, kas nesigavo?

0

Kai aš užduodu tokius klausimus, kartais pasijaučiu taip, kad padariau kažką negero. Neabejoju, kad dalis užklausėjų supyksta, kai aš užduodu jiems panašius klausimus čia, jų neapykanta turbūt čia persiduoda. Už tai, kad nevykdau jų paliepimų, o jiems paskirtus darbus padedu atlikti patiems.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-05-27

0

Čia akivaizdus vakarykščio įvykio pakartojimas. Vakar taip pat pateikė uždavinį be jokių įrodymų, jog buvo mėginta kažką spręsti. Paklausus su kokiais sunkumais susidurta buvau mėgintas apgauti, jog žmogus parašė programos kodą tik štai vienoje vietoje kažkas nesigavo, bet paprašytas įkelti tą kodą taip ir nesulaukiau atsakymo...

0

jo... sukčių dauguma dabar.

0

Čia kaip aš sakau, yra manipuliacija. Užklausėjai naudojasi mūsų nežinojimu apie tai, ką žino jie. Ir jie nenori, kad mes sužinotumėm daugiau apie tai, ką jie žino, kad nežino ir pan. Tad kai mes paklausiame tam, kad sužinotume daugiau, jis atsako arba nenoriai (nes praranda kontrolę), arba iš vis neatsako, arba pradeda dramas kelti, smurtauti. Tipiška.

Panašiai buvo su tuo studentu, kuris sąrašą užduočių iš tikimybių teorijos, kurių nemokėjo išspręsti, čia paeksponavo. Po to bandė atsakomybę ant forumo numesti, kai daviau rekomendacijų vietoje uždavinių išsprendimo ir nurašymo... :)))

Tai kad pasijusčiau geriau, prisimenu, kad tai užklausėjo pareiga išspręsti jam paskirtas užduotis, kad mes neprivalom daryti visko už jį. O jeigu jis atsisako mokytis, tai reikia leisti jam žlugti.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-05-27

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!