eMatematikas.lt Naujienos Kategorijos Nauja tema Nariai Prisijungti Registruotis
       

Kategorijos

Naudingos temos

Diskrečioji matematika. Logika

Kategorija: Aukštoji matematika

691

Klausimas:
1. Kaip nustatyti ar funkcija turi fiktyviųjų kintamųjų?

Ir uždavinys:
2. s + s = ? (virš šito viso reiškinio eina neiginys (s+s))

0

O tai apie kokias funkcijas kalbi ir koks fiktyviojo kintamojo apibrėžimas?

0

Yra uždavinys, kur pateikta teisingumo lentelė ir reikia nustatyti ar ji pilnoji(ar nekeičia 0 ir 1, ar yra savidualioji, monotoninė, tiesinė). Ir taip pat yra klausimas ar turi bent vieną fiktyvųjį kintamąjį. Jei žinočiau koks apibrėžimas - turbūt tokio klausimo neklausčiau, ar ne? :) Vadovėliuose neina suprasti, tikiu, kad jūs galėtumėte man paaiškinti viska "buitiškesne" kalba. ;)

0

Spėju, kad čia apie Būlio funkcijas galėtų eiti kalba.
Fiktyvaus kintamojo apibrėžimas yra internete, kiekviena save universitetu laikanti įstaiga  (Lietuvoje ir ne tik) internete patalpino pdf'us. Ką tik pagooglinau, radau ir apibrėžimus, ir pavyzdžius. Fiktyvieji kintamieji yra suprantami iš apibrėžimo, jo nežinant iš mirties taško nepajudėsi.

0

Čia buvo tinginystės pavyzdys. Ir dar bandė mane pastatyti į durniaus vietą. Manau, kad galima visą temą trinti.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-04-30

0

Kokio dar mirties taško, kokios tinginystės, kokią durniaus vietą? :D  Jei niekas, kai prašiau pagalbos, nepadėjo suprasti, kas yra tas fiktyvus kintamasis, reiškiasi esu kažkokia sužlugus ir tinginė? Sužlugus ir tinginė, nes kreipiausi pagalbos per puslapį, kuris ir yra tam skirtas. Ir kreipiausi ne su prašymu, kad surastų už mane kiek yra tų kintamųjų, o kad padėtų suprasti, kaip juos surasti pačiai. :D Normaliai tu čia. Kam iš vis tada atkomentavai, jei tik savo negatyvą ant manęs išlieti norėjai? 

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-05-01

0

Ir taip pat yra klausimas ar turi bent vieną fiktyvųjį kintamąjį. Jei žinočiau koks apibrėžimas - turbūt tokio klausimo neklausčiau, ar ne? :)


Nebūtinai.
Tu gali tik žinoti apibrėžimą, bet tuo pačiu tu gali jo nesuprasti. Toks atvejis yra labai dažnas

Aš paklausiau tavęs apibrėžimo tam, kad galėtume gvildenti toliau temą apie funkcijas ir fiktyvius/esminius kintamuosius. Bet apibrėžimo tu neparašei, nepateikei lentelės. O tai būtų padėję išsiaiškinti, kas konkrečiai tau neaišku ir atsakymą tu būtum tikrai gavusi, kadangi iš apibrėžimo galime suprasti funkciją ir jos kintamuosius.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-05-01

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!