eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Fizikos VBE 2010. Testiniai klausimai


Sveiki :)

1.Kokios medžiagos pasižymi anizotropija? Čia išvis įeina šitas klausimas į programą, gal kas žinote?

2.Į indą su 20 laipsnių temperatūros vandeniu įpilta verdančio vandens. Gauto mišinio temperatūra 40 laipsnių. Koks šalto ir šilto vandens masių santykis?
*Pagal kokią forumulę reikia susidaryti lygtį? Su tokiais klausimais kyla problemų pastebėjau ir matematikoje, gal kas help? :D

3. Kondensatorius įelektrinamas prijungus prie įtampos šaltinį. Po to šaltinis atjungiamas ir tarp plokščių įterpiamas dialektrikas, kurio dialektrinė skvarba e(neturiu klaviatūroje jos). Kaip pakis plokščių krūvis?
*Logiškai mąstant pagal formulę C=ee0*S/d, gauname, kad C turėtų padidėti e kartų. Kas negerai? :D

4. Šviežiai supiltos žemės tankis 1408, sluoksnio storis 1m. Susigulėjusios žemės paviršius nusileidžia 12 cm.  Koks susigulėjusios žemės tankis?
*Bandžiau proporcija, deja, nesėkmingai :DDd

pakeista prieš 7 m

Milkhater,kažkaip neprisimenu šitos temos, kad būtume ėję 11 arba 12 klasėje, tai dėl to ir klausiu.

P.S DĖKUI:)

4. Masė turėtų nesikeisti, vadinasi: [tex]m=V_1\rho_1=V_2\rho_2[/tex], vadinasi:
[tex]\rho_2=\dfrac{V_1\rho_1}{V_2}[/tex]

Milkhater, dėl 2. Atsakymas yra 3. Ar viską gerai padarei? Aš taip pat bandžiau skaičiuoti, atsakymas irgi buvo gavęsis 2, bet deja, atsakymas 3.;/

Dėl 2:
[tex]cm_{šalt}(40-20)=cm_{šilt}(100-40)[/tex]
[tex]20m_{šalt}=60m_{šilt}[/tex]
[tex]\dfrac{m_{šalt}}{m_{šilt}}=3[/tex]

Ačiū, o 3 klausimas? Pagal formulę, tai turėtų padidėti įdėjus dialektriką. Ar aš ne taip formules reikšmę interpetruoju?

Ačiū, o 3 klausimas? Pagal formulę, tai turėtų padidėti įdėjus dialektriką. Ar aš ne taip formules reikšmę interpetruoju?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »