Matematikos pupp užduotis 2017 (su atsakymais)

"B) Atkarpa AC yra lygiagretainio įstrižainė.". Va ir atsakymas, kodėl taip pasielgė. :D

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-06-04

0

Būtent aš ir nesupratau Karolio pastabos. Ar čia labiau priekabis prie neva keistos sąvokos lygiagretainio atkarpa.

0

Lygiagretainis yra figūra, kurios vidus tuščias.
Aš dabar net galvoju, ar apskritai yra korektiška kalbėti apie lygiagretainio atkarpas, arba apie trikampio atkarpas?

Kitas pavyzdys: ar trikampio pusiaukampinės yra to trikampio atkarpos?

0

Manau, kad šiame uždavinyje galima prisikabinti tik prie to, kad tiksliai neįvardijamas lygiagretainis.

0

Dėl paskutinio uždavinio. Manau suprantama, jog vyras ir žmona gyvena tuose pačiuose namuose, todėl išėjimas priešingomis kryptimis taip pat aiškiai aprašo situaciją.

0

Analogiškai, vadovaujantis nec darbuotojų logika, bet kokia lygiagretainio aukštinė yra ne kokios nors tiesės atkarpa, bet dar ir lygiagretainio atkarpa.

Dar vienas pavyzydys: Atkarpą AC sutrumpinkime 100 kartų, padarykime taip, kad ji priklausytų lygiagretainio vidui ir neliestų lygiagretaini krašitnių. Ar tokia atkarpa irgi yra lygiagretainio atkarpa?

Arba atkarpa CF, kur F yra atkarpos CF galas, esantis lygigretainio išorėje, ar tokia atkarpa irgi gali būti vadinama lygiagretinio atkarpa?

0

Bet didžiausias netikslumas yra tas, kad užduotys skirtos protiškai atsilikusiems.

0

Aš nesiekiu įžeisti tų žmonių, kurie iš tikro turi kokių nors protinių nepakankamumų vidurkio atžvilgiu.

Įtariu, kad ir mokiniams turėtų būti pikta ar juokinga - dešimt metų jie sėdėjo matematikos pamokose beveik kasdien, o gavo šusnį lapų su teletabiškomis užduotimis...

0

Kodėl 6.4 netinka atsakymas C? Nuo kada čia yra laikoma aukštinė ? Gi aukštinė eina nuo viršūnės iki priešingos kraštinės statmenai, argi ne?

Ir kodėl 6.2 negalima įrodyti trikampio statumą pasinaudodami pitagoro teoremą? 12^2 - 6^2 = 108 
√108 = 6√3

12.1 Ne 7.55 val išvyko ? 1.25 valandos = 85 min. 9 val 20 min = 560 min.
560 - 85 = 475min = 7 val 55min

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!