eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos PUPP užduotis 2018


Juk paieškokime priežasčių, kodėl daugelis nemoka nė elementariausios matematikos. Ogi todėl, jog matematika kaip baubas, visi turi neišvengiamai mokytis to, kas ne visiems duota, o tada jau sunku ir beįtikinti, jog tu žmogau gal ir nebūsi profas matematikoje, bet gal bent pasimokyk, kas tas procentas ir su kuo jis "valgomas".

pakeista prieš 5 m

Manyčiau "užsikabinti" vien tik ant procento čia yra neteisinga. Galima pateikti ir daugiau pavyzdžių tų žinių, kurias turėtų mokėti dešimtokas ir kurių šis patikrinimas nepatikrino. Kalbi, jog dešimt metų tai daliai, kurią vadinsiu negabiais, yra per daug ir aš dėl to nesiginčysiu, bet ar kas bus geriau iš to, jog mes juos uždarę mokykloje dešimt metų kankinsime kišdami į galvą tai ko jie niekada nesupras (nors tiesą sakant tai dabar ir vyksta tik negabieji turi įgimtus blokus šios informacijos nepriimti).
Galėčiau diskutuoti apie lengvėjančių egzaminų problemą, bet čia ir yra akivaizdus įrodymas to, kai masė žmonių diktuoja savo sąlygas. Gabių matematikai daug nėra ir kol mes gabių neatskirsime nuo negabių, jie vargšai ir negalės mokytis iš jiems pritaikytų programų, nebent gali eiti į licėjų.

Dėja, šiuo metu turime besipiktinančius dešimtokus ir dvyliktokus, kai jie gauna po nosimi sunkesnį uždavinį.
O piktinasi tie, kurie matematikai negabūs. Mano klasėj ant rankos pirštų buvo galima suskaičiuoti žmones, kurie matematika domėjosi ir tai yra norma. Nenorma būtų jei kiekvienoje klasėje 80% mokinių būtų pakvaišę nuo matematikos ir norėtų gilinti į geometrijos ar kitų sričių subtilybes.

pakeista prieš 5 m

Gerai, suprantu, jog atstovaujame skirtingas nuomones. Aš nesu iš tų, kuris šventai tiki, jog nuomonės niekada nekeis, bet kol kas laikysiuos minties, jog nevisi gali matematikos mokytis. Manau čia veikia tas momentas, kai tu pats kažką mokėdamas ir tuo gyvendamas nori primesti šį gyvenimą kitam. Mano brolis užsiima sportu ir jam prie matematikos pasėdėti nors valandą yra sunku, o tuo tarpu aš pats tik neseniai atradau vaikščiojimo džiaugsmą, o tai trūnydavau namuose užsivertęs formulėmis. Bet kiekvienas esame laimingas būdami geriausi ten kur mes esame, o tau Karoli, norisi pasaulio pilno mokslininkų.

pakeista prieš 5 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »