eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos trikampių panašumas


mathfux, nežinau ar dėl mažos patirties šiame forume, ar tiesiog šventai tikėdamas, jog čia lankosi tik mokytis pasirengę žmonės, pateikiate visai realybės neatitinkančius paaiškinimus. Man su Karoliu po vieno kito klausimo tapo aišku, jog šis žmogus nieko nemoka apart to, jog kažkada, kažkur girdėjo, jog galima kažką su kažkuo padalinti ir gauti atsakymą. Ne šiaip sau ir temos pradžioje užduodamas konkretus klausimas kaip reikia sudaryti proporciją, nes mat jį mokino, kaip esant panašiems trikampiams atitinkamų kraštinių ilgių santykiai duoda kažkokią prasmę, tačiau jis nemoka nei panašiųjų trikampių perimetrų santykio savybės, nei kaip galima nustatyti, jog trikampiai panašūs, jei atitinkamų kraštinių ilgių santykiai yra lygūs.

pakeista prieš 6 m

Sveiki :D ,o bent jau galit įterpti kokie tie požymiai ir pns ,kad būtų vertinga diskusija? Ačiū  :D

Nes aš irgi daug dalykų nemoku :( (Prisipažinsiu tiesiog leidau laika matematikos klasėse,apart atimties ,sudėties,dalybos,daugybos,kažkiek geometrijos , ir šaknys.O tik dabar kai esu 9 klasėj supratau ,kad esu didelėj kapo duobėj ir bandau kažkaip išsikapstyti dabar mokantys formules ir bandant išvystyti loginį mąstymą.Tikiuosi tai dar nevėlu.)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »