eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2018


2018 metų matematikos VBE (valstybinio brandos egzamino) užduoties aptarimas, komentarai, pastebėjimai ir įžvalgos.
2018 metų matematikos vbe užduotys ir atsakymai

pakeista prieš 9 mėn

Iki matematikos VBE liko mažiau kaip savaitė. Jeigu turite klausimų, būtų pats laikas juos užduoti!

Ar galima būtų gaut lentelę, kur būtų surašyta kiek skiriama procentų už tam tikrą kiekį surinktų taškų? Kiek ieškojau radau tik gerokai senesnių metų, o beroc vertinimo tvarka kažkiek pasikeitė.

Turiu tokį įtarimą, kad taip gali ir atsitikti. Gaila, tik kad jokio aktyvumo nėra šioje temoje, pernai buvo visai kitas reikalas.
Gal kam priminti, kaip galima užvesti temą egzaminams: http://www.ematematikas.lt/forumas/treniruote-abiturientui-pasiruoskime-egzaminui-kartu-t12065.html

Oi, kaip galėjau nepastebėti :D Manau, kad Bennys galėjo taip pat pasijausti ignoruotas, bet aš tikrai niekur neradau informacijos apie tą vertinimą :D

Egzaminas vyksta šeštadienį, tai tai užduotis paskalbs pirmadienį? Jeigu taip, tai iš abiturientų kas nors įkelkit, jeigu turite tokią galimybę.
Įkels, įkels dar šiandien. Reikia tik šiek tiek palaukti.

Jei ką tai mano brolis grįžęs po egzamino parsineš savo užduočių lapą. Man irgi įdomu, kas per užduotys. Iš portalų nelabai ką pavyksta suprasti. Dažniausiai klausinėjami tie, kurie pusvalandis prieš egzamino pabaigą palieka patalpas ir vėliau pripasakoja, koks sunkus buvo egzaminas.

Bleha jus gal f5 spaudinejat nec puslapi :|. Ar trigerį turit kai atsiranda užduotis.

pakeista prieš 5 m

Bleha jus gal f5 spaudinejat nec puslapi :|. Ar trigerį turit kai atsiranda užduotis.
Smilius įdarbintas :D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »