eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Math24.lt projekto ateities perspektyvos


Ar tik nebus po to, kai bus įvesta skelbimų skiltis, gabieji forumo nariai, tik ten ir rodys savo dėmesį, o tie, kurie nori mokytis ir reikia pagalbos su užstrigusiu uždaviniu bus pamiršti?

OptimusPrimeo tie, kurie nori mokytis ir reikia pagalbos su užstrigusiu uždaviniu bus pamiršti

Na jei uždaviniai bus įdomūs, tai man ne taip svarbu kurioje dalyje jie bus, ir net jei nelabai įdomus, bet žmogus suformuluos savo klausimą kas jam neaišku irgi galima paaiškinti.
O va jei neįdomus ir tik sąlyga su ar be paniurnėjimu "išspręskit", tada matyt dėmesio ir nesulauks, o skelbimai kaip tik tokiems ir skirti...

Man visada atrodė, kad šis forumas yra dvyliktokų, besiruošiančių matematikos egzaminui, bandymų poligonas ;] Turbūt tai prideda kažkiek motyvacijos, kai mokydamasis pats dargi padedi kitiems. Ir nesutinku su tuo, kad išaugo skaičius temų, kuriose tiesiog prašoma išspręsti pateiktas užduotis. Jos visada buvo, tiesiog seniau greta jų karts nuo karto pasirodydavo bendresnės temos "apie nieką", kurios gal kažkiek užgoždavo anas. Bet man forumo statistika neprieiname, tad mažne ir klystu ;]
Aš pritartau siūlymui gražinti pliusus.
Ir pritartau valdas3 pasiūlymui dėl naujos temos ruošinio, kuriame būtų paryškinti laukeliai uždavinio sąlygai ir bandymui spręsti / paaiškinimui kas neaišku. Kartu reiktų pridėti ir įspėjimą (kiek galima didesnėmis ir raudonesnėmis raidėmis) kad tuščias antrasis laukelis yra labai labai blogai. Nemanau kad tai iškarto padės, bet su laiku - gal. http://www.physicsforums.com/ yra tokia sistema, bet ten forumo vartotojai, jei bent vienas iš laukelių yra neužpildytas, tiesiai šviesiai pasako - arba užpildyk, arba keliauk sau.
Ir klausimas į šoną - ar labai smarkiai tau, Vitalijau, į minusą atsieina šis tinklapis? Buvo kažkada pasiūlymas iškelti paramos tinklapiui nuorodą į pradinį langą. Nežinau priežaščių kodėl to nepadarei. Aš pats karts nuo karto pagalvoju nusiųst SMS, bet tai pamirštu, tai dar kas. Kiti tinklapiai netgi vaizduoja laukelį, kuriame rodoma reikalinga suma tinklapiui išlaikyti ir paaukota suma.

pakeista prieš 10 m

Kaip suprantu, reikės pamėginti patobulint temų kūrimą. Teks dar pagalvoti kaip tai geriau ir protingiau padaryti.

Kaip almostlow ir minėjo, vėl atsirastų gudruolių, kurie rašytų 'sdsjnhdjhdsshdshdjsjshdhh'. Jeigu jau temos pavadinimo nemoka suformuluot, tai ką jau kalbėt apie papildomus laukus.

Aš galvoju apie kažkokio tai gido sukūrimą, kai tema bus kuriama, bus matomas užrašas apie tai, kaip reikia tvarkingai kurti temas, norint sulaukti pagalbos. Nesilaikant nurodymų, reikėtų tokias temas ignoruoti. Čia jau daug kas priklausys nuo forumo narių, kurie karts nuo karto pakonsultuoja uždavinių sprendimo klausimais. Jeigu jie ignoruos temas, kur tiesiog įmesta fotkė iš mobiliako, tada nariai bus priversti susiimti. Priešingu atveju nieko nesigaus.

Taip pat reikės pakeisti taisykles. Kas leidžiama, kas draudžiama, ir aplamai, kam skirtas šis forumas.

puodžius
Ir klausimas į šoną - ar labai smarkiai tau, Vitalijau, į minusą atsieina šis tinklapis? Buvo kažkada pasiūlymas iškelti paramos tinklapiui nuorodą į pradinį langą. Nežinau priežaščių kodėl to nepadarei. Aš pats karts nuo karto pagalvoju nusiųst SMS, bet tai pamirštu, tai dar kas. Kiti tinklapiai netgi vaizduoja laukelį, kuriame rodoma reikalinga suma tinklapiui išlaikyti ir paaukota suma.


Minuso nėra. Dabar ir pats galvoju, kodėl nėra paramos mygtuko, matyt mažai kas aukojo...

Reikalinga suma nuolat kinta, nes šalyje nuolat viskas brangsta, neįmanoma žinot kiek tiksliai reikės.

Prie to pačio gal galėčiau pasiūlyti tokį dalyką: Senesni, 1 ar 2 mėnesių amžiaus postai, kuriuose per tą laiką neatsirado nė vienos žinutės ar komentaro, būtų ištrinti, nes dabar žiūriu vienos temos pranešimus nuo pradžių tai daug neatsakytų temų. Vietą užima ir viskas, nei naudos kokios. Juk niekas paprastai nebeatsakinėja į senas temas.

Ahoy! Nežinau, ar ką naujo parašysiu, bet tiesiog užsimaniau parašyt... man jau taip kartais nutikdavo, jei dar pamenat.
Na kad užsidarytų tinklalapis nenorėčiau, nors nebe labai kišu čia nosį, bet tiesiog čia radau draugų (apčiuopiamų!)!  ir sentimentai šiokie tokie sukiltų..
Prieštarauju skilčiai, kur sprendžiama už pinigus.. prie gero tai nepriveda šiuolaikinės visuomenės, o ir yra krūva kitų tinklalapių su tokio pobūdžio skelbimais.
Labai gera idėja pakeisti naujų temų kūrimo langą, pridėti ten daugiau blokelių su privalomojo pildymo funkcija. labai bloga idėja surašyti krūvą taisyklių ir tikėtis, kad žmonės tai skaitys... asmeniškai nesu perskaičius jokių taisyklių tinklalapiuose, net šio forumo! :D Bet pora sakinukų didelėmis raidėmis nepamaišys!

O šiaip linkėjimai! :D

As manau, kad sis forumas yra labai gerai organizuotas. Griztant siek tiek anksciau, ir atsakant i pateiktus klausimus sios temos... Man kazkaip atrodo, jei zmogus paraso sitame forume savo problema, tai jis turbut tikrai nesupranta kas kaip ir pan. ir tikisi sulaukti paaiskinimo. Jei jis yra visiskas tinginys, tuomet nelabai tiketina, kad registruosis forume, ir berasys dar kazkur kazkoki uzdavini, kad uz ji issprestu (as savo laiku, suprantu dabar, kad per mazai skyriau demesio matematikos mokymuisi, ar mano mokymasis isvis nebuvo sistemingas...)  Aisku, kad yra tokiu, kurie istikruju nieko nenori daryti ir kelia kruvas uzdaviniu be jokiu prierasu, kad uz juos butu sprendziama. Tai tokius nera sunku sugaudyti ir padovanoti jiems po banana, gi visada negaila. Ir nemanau, kad teisinga butu sukurti pinigini mokesti... Tas prie nieko gero nepriveda, o ir ne taip jau ir sunkiai galima atrasti kas issprestu uz pinigus be sio forumo pagalbos. Ir tiesiog panasu, kad forumo struktura kardinaliai pasikeistu. Tiesiog sio forumo esme yra padeti mokiniui gilinti zinias, pildyti spragas, konsultuotis, o ne kurti korupcija ir tokiu budu pasmerkti mokymasi ir pati moksla. Nera jau svarbu kokia tai sritis bebutu. Akademinis sukciavimas neturi buti toleruojamas. Labai gerai, kad piniginio uzmokescio nera. Tai tik pliusas siam forumui.
O siaip man patinka sitas forumas, nors as cia beveik nebesilankau, nes nesimokau matematikos, bet vis dar ji prisimenu. Taip pat cia yra daug protingu zmoniu, kurie turi ka pasakyti ir uz matematikos ribu, todel smagu foruma vis dar matyti gyva. Tikiuosi toks ir isliks.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »