eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Narių sąrašas, garbės lenta, rikiavimo formulės


Naudingiausia narį nustatytu kaip jau minėjo naudingumo koeficientas (Pranešimų_skaičius/Pliusų_skaičius), kuris būtų pradėtas skaičiuoti nuo tam tikro pranešimų kiekio. Tas aktyvumas tai čia kitas klausimas, gal tie pranešimai nebuvo niekam naudingi.

Tomai,
ačiū kad esi toks mielaširdingas bei leidi pasilikti taškus. Panaudosiu juos geriem tikslam ;p
Bet aš save tik kaip pavyzdį pateikiau. Rašei kad esmė tame, jog "pagal dabar galiojančią formulę pirmose vietose rikiuojasi ne per didžiausią reitingą turintys dalyviai". Vietoj manęs gali būti bet kas kitas, turintis nekokį reitingą (kad ir ką tai reikštų). Tad jei man negaila - kažkam kitam gaila. Įtariu, kad kiekvienas turėtų nuomonę dėl to kaip turėtų atrodyti garbės lentos viršūnė. Pagal tai ir formulė keistųsi. Aš tik nematau reikalo, bent dabar, pernelyg dėl to sukti galvos :( O jei labai niežti - tai gal sukurti naują laukelį vartotojo profilyje (nei aš jį kurčiau, nei aš turiu įtakos jo atsiradimui - tai galiu sapalioti į valias). Garbės taškų formulės koeficientai. Jame kiekvienas nusistatytų koks kiekvieno sumos nario koeficientą ir pagal tai kiekvienam prisujungusiam būtų rodoma pagal jį sugeneruota garbės lenta. Ar aktyvumo lenta. Ar naudingumo keoficiento lenta. Ar impact faktoriaus lenta xD
Sutinku kad garbės lentai reikia laiko. Pati lenta tik šiandien gimė. O ir pliusai vis dar šiokia tokia naujovė.

pakeista prieš 7 m

Kadangi daug diskusijų dėl pliusų svorio, jų koeficientą pamažinau perpus, pažiūrėsim kas gausis, visgi naujam dalykui reika laiko nusistovėt.

Nu va, house_martin, kaip ir norejai Mirtise pirmoj vietoj.

Sukūriau naują postą po beveik 10 mėnesių pertraukos ir gavau 11 karmos taškų už apsireiškimą, jog dar čia egzistuoju :D

Garbės lentos naujiena: profesionalo statusą turintiems dalyviams plius 100 taškų!

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »