Pageidavimai ir pastabos

Man neveikia profilio peržiūros mygtukas, o kartu ir negaliu atsijungti, nebent tiesiog išjungiu langą.

Dabar veikia?

0

Taip veikia.

0

Kaip čia taip gavosi, kad profesionalai nebegali ištrinti savo komentarų?
Gal nepasitikit mumis? :)

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-09-19

0

Tokios funkcijos niekada ir nebuvo :) Be to, tai labai pavojinga funkcija anketos pavogimo ar slaptažodžio atspėjimo atveju.

0

Tą pati norėjau rašyti, net aš susimėčiau ar jau kažko nepamenu. Na man ištrinimas tolygu komentaro redagavimui. Tarkime padedi tašką, o vėliau po kiek laiko žiūrėk ir nė komentaro su tašku nebelikę (čia jau aišku administratoriaus darbas) :)

0

Tokia funkcija buvo.

0

Ten tik mygtukas taip vadinosi, pati funkcija tiesiog paslėpdavo pranešimą. Vėliau reikėdavo administravimo veiksmus atlikinėt, t.y. atmesti trinimą arba patvirtinti. Čia praktiškai tas pats kas redagavimas su tašku kaip ir minėjo Tomas. Leisti viską trinti labai nesaugu kaip ir minėjau.

0

aaa... dabar aišku, Vitalijau.

0

Tik dabar sužinojau, kad buvome klaidinami :)

0

Norėjau pasiteirauti, kodėl rašant pranešimą ir žemiau matant kaip bus pateiktas tekstas, jis šiek tiek dydžio prasme skiriasi nuo to, kuris būna pranešimą pateikus. Pavyzdžiui, čia šioje pamokoje http://www.ematematikas.lt/forumas/skaiciuojame-skaiciu-seku-ribas-antrasis-neapibreztumas-t12174.html galima matyti, kaip tekstas išeina iš balto fono (tas šiek estetiškai negražu), nors kai rašiau, pamėginau viską pertvarkyti taip, kad atrodytų gražiau ir peržiūros langelyje viskas atrodė gražiau. Aplamai rašant ilgesnes formules, kiek nervina už balto fono besitęsianti formulė, taigi specialiais simboliais reikia dalį jos permesti į kitą eilutę.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!