eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Sfera ir kubas, sunkus uždavinys.


Taip.

Sukčiavimas įgauna neregėtus mastus. Tik spėk žiūrėti. Reikia labai atsargiai patarinėt dabar, nes neaišku ko jie čia ir kokiu tikslu.

Aš labai ten nesidomėjau, bet va apie šį konkursą yra įrašas :http://burgis.lt/gal-tai-geriausias-mano-projektas

Po galais na man ir nesiseka. Vienas pinigus uždirbinėdavo už mano sprendimus (garsusis Antonijus), kitas 1000 eurų prizą norėjo laimėti pasitelkdamas mano sprendimus. Aš vis nepasimokau :(

pakeista prieš 6 m

Nelaimėtų vistiek, nes 'fiziniame' finale būtų game over. Bent tiek pasidžiaugt galima.

pakeista prieš 6 m

Bet žinai nesmagu visvien. Sprendžiant tokius uždavinius garbė būtų bent kelis etapus praeit. Nežinia ko siekė čia tuos uždavinius keliantys: ar jie galvojo, jog visgi praslys iki pat galo, ar čia tiesiog buvo noras pasirodyt prieš savo mokytojus. Pastarieji, gal dešimtukų kokių pažadėjo...

pakeista prieš 6 m

Kas dar įdomiau, jie iš Lietuvos top mokyklų. Neminėsiu čia kurių, bet šiaip čia baisu. Ką jie veikia tose mokyklose? Kaip pateko? Ir kas juos išvis mokina...

O tai tikrai įdomu. Logiškas šios istorijos tęsinys turėtų būti tų mokinių pašalinimas ne tik iš šio konkurso, bet ir iš tų mokyklų, nes logiškai mąstant, vargu ar jie ten pateko taip pat sąžiningu būdu (kaip suprantu patekimas į jas vyksta konkurso sąlygomis).

pakeista prieš 6 m

Aukšto lygio pėdsekiai. :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »