Sfera ir kubas, sunkus uždavinys.

Bet žinai nesmagu visvien. Sprendžiant tokius uždavinius garbė būtų bent kelis etapus praeit. Nežinia ko siekė čia tuos uždavinius keliantys: ar jie galvojo, jog visgi praslys iki pat galo, ar čia tiesiog buvo noras pasirodyt prieš savo mokytojus. Pastarieji, gal dešimtukų kokių pažadėjo...

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-03

0

Kas dar įdomiau, jie iš Lietuvos top mokyklų. Neminėsiu čia kurių, bet šiaip čia baisu. Ką jie veikia tose mokyklose? Kaip pateko? Ir kas juos išvis mokina...

0

O tai tikrai įdomu. Logiškas šios istorijos tęsinys turėtų būti tų mokinių pašalinimas ne tik iš šio konkurso, bet ir iš tų mokyklų, nes logiškai mąstant, vargu ar jie ten pateko taip pat sąžiningu būdu (kaip suprantu patekimas į jas vyksta konkurso sąlygomis).

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-03

0

Aukšto lygio pėdsekiai. :)

0

Vitalijau, galiu suprasti tavo nusistebėjimą dideliais sukčiavimo mastais.
Pamenu, kai mokinys buvau, mano fizikos mokytoja prasitarė vienąkart, kad didelė korupcijoje vyksta olimpiadose. Tuo metu aš irgi nustebau, ir nuliūdau, nes galvojau, kad olimpiadose dar žmonės yra sąžiningi. Man pačiam teko tuo įsitikint.

Nežmoniška konkurencija, mokyklų reitingai auksčiau, nei tikras mokymasis iš vadovėlių ar savo klaidų. Ir šitie sukčiai taps sąžiningų žmonių darbdaviais!!! Tai – statistiškai patvirtintas reiškinys. Todėl būtina informuoti apie juos, kad jie sukčiauja.

Išties nemalonu darosi po tokių įvykių. Liūdna, kad vėl tarp žmonių įsivyravo Spartos vertybės t.y. vagiu, bet kaltas būsiu tik tada kai mane sugaus.
Dar senovės Romoje su spartiečiais būdavo taip, kad juos bausdavo už tai, kad juos sugaudavo nusikalstant. Mat tikras spartietis yra toks, kurio nenutveria nusikalstant. Na tikras sukčių sukčius.

Kokia baisi ta pagoniška kultūra... ir, mūsų nelaimei, ji vėl kartojasi tarp mūsų.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!