Sfera ir kubas, sunkus uždavinys.

Sveiki, nesuprantu aš šio uždavinio kaip tą kubą į sferą reikia įbrėžti ir kaip gauti reikiamą atsakyma.

Į sferą įbrėžtas kubas taip, kad kubo viršūnės remiasi į sferą. Kertant sferą ir kubą plokštuma per sferis centrą, pjūvije gaunamas taisyklingasis šešiakampis, kurio plotas yra\frac{3\sqrt{3}}{4}. Raskite sferos spindulį.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-02

0

peržiūros 377

atsakymai 24

aktyvumas 21 d

Tam, kad galėtum atvaizduoti formules būtina jas rašyti tarp šių ženklų: [tex][/tex]

0

Berniuk, kodėl gi bandai sukčiauti matematikos maratone?

0

O kaip jis sukčiauja tame maratone? Ar aš kažko nežinau?

0

Jis negali prašyti pagalbos. Jis uždavinius turi išspręsti pats

0

Hmm... man pasirodė, kad kalbi paslaptingai.

Bet kokiu atveju: maratone pagalbos prašyti galima, tačiau uždavinio paskelbėjas sprendžia, ar suteikti pagalbą, ar ne.

Bet aš nelabai supratau, prie ko čia ši tema ir matematikos maratonas?

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-03

0

Tai, kad Berniukas matematikos maratone nė karto nedalyvavo. Kame jo sukčiavimas pasireiškia?
Berašydamas jau supratau ko gero apie ką čia kalbama (ko gero ne apie šio forumo matematikos maratoną, o kokį tai mokyklos ir pan.) Čia tikisi, jog kažkas išspręs uždavinį, o jis pateiks sprendimą tam maratonui.

0

Čia yra ,,Matematikos Maratono : Antrojo užduotis" ...

0

Aš ką tik aplankiau LJMM tinklapį, ten, stojamojoje užduotyje pastebėjau trečiąją užduotį. Dabar pamenu, kad ją kai kas čia prašė išspręsti, aš pasakiau kaip spręsti, tačiau mokinys nelabai gali žinoti to sprendimo būdo. Tai bent tiek gerai.

0

Na jei pastebėjai, tai šis forumas taip pat turi skiltį Matematikos maratonas, tai aš pagalvojau, jog tu kalbi apie šį maratoną.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!