eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Svarbūs taisyklių ir sistemos pasikeitimai


Kovojant su naujomis portalo problemomis, naujas taisyklių papildymas:

2.2.3. Atsakymas turi būti patariantis arba užvedantis ant kelio, suteikiantis reikalingas suvokimo gaires.
2.2.4. Nerašykite pilno problemos sprendimo! Palikite autoriui vietos susivokti iki galo pačiam.


Kam to reikia? Prie dabartinės susiklosčiusios situacijos labai prisideda ir kai kurių narių gerumas ir profesionalumas. Kad ir kaip tai juokingai skambėtų... Būkite griežtesni ir reiklesni, bei dažniau ignoruojantys tokius narius, kurie nerodo jokio noro kažką suprasti, tiesiog aklas naudos siekimas, lipimas ant galvų. Taip pat dažni betiksliai prašinėjimai turėtų būti suvokiami kaip kažkas ne taip.
Vertinkite savo laiką, neleiskite aklai jumis naudotis, nes jūs labai svarbūs šiam projektui!

Sistema taip pat patobulinta, griežtesni naujų anketų registracijos filtrai ir reikalavimai.

pakeista prieš 6 m

Galbūt jums ir kitiems nepatiks tai, ką dabar parašysiu. Per pusę metų, kuriuos esu čia, aš išmokau tikrai labai daug. Tiek matematinio mąstymo, tiek greitesnio ir efektyvesnio mokymosi. Klausimas, kokie privalumai ir minusai senų taisyklių?

PLIUSAI

*Kiekvieną dieną peržiūriu puslapį, uždavinių sprendimus iš vieno ar kito dalyko ir taip mokausi, net ir nepateikdamas klausimo. Su naujomis taisyklėmis to padaryti neišeis.
*Sprendimų pateikimas padeda suprasti "matematinę kalbą"
*Padeda pasiruošti egzaminams
*Sutaupai laiko

*Mokydamas kitus, išmoksti pats.

MINUSAI
*Profesionalai vargsta - nauji nariai "puotauja" (nepadeda kitiems, o tik kelia uždavinius. Tarp jų dalinai galima įskaityti ir mane)

pakeista prieš 6 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »