Youtube'iniai kaprizai: reklama

https://www.youtube.com/watch?v=QU18NsKrrX4
Siūlau peržiūrėti šį video ir gerai paanalizuoti. Tai kažkas tokio, ko kas dieną nepamatysi.

Bet aš ne apie tai. Turiu klausimą:
youtube.com paleidžia reklamą prieš man žiūrint pasirinktą video. Anksčiau buvo galima po 5 sekundžių tą reklamą praleisti ir pereiti prie norimo video. Bet dabar kažkas atsitiko. Man neleidžia ignoruoti reklamos. Jeigu reklama būna 3 min trukmės tai tenka ją visą išlaukti. Aišku, aš jos visos nežiūriu, o perkraunu patį tinklapio lapą. Bet tada, neretai būna, kad youtube'as rodo dar vieną (kitą arba net tą pačią) reklamą. Ir jos vėl negalima po 5 sek. praleisti. Ir visa tai glumina, žiauriai erzina... :(

Ar esate su tuo susidūre patys, ar yra koks nors būdas visa tai pakeisti?

0

peržiūros 429

atsakymai 10

aktyvumas 8 d

Nesusidūriau dar su tuo, jei tai tiesa, tai nežinau ką ir sakyt, žiauru.

0

Gal čia koks virusas? ...

0

Na pavyko susirasti vieną video, jog parodytų reklamą, tai praskipinau. Tiesa, dabar pasižiūrėjau vieną savo kanalo, kurį remia partneriai monetavizavimo nustatymus, tai yra tokio tipo reklamos:
http://www.ematematikas.lt/upload/images/1507570562_2093.png
Kaip matai viena jų  nepraleidžiamieji vaizdo įrašo skelbimai. Ko gero kanalo savininkas taip pat yra užsidėjęs varnelio ant jo. Greičiausiai to reikalauja partnerystę suteikęs YouTube arba kitas tuo užsiimantis puslapis.

0

Kažkas su mano programomis ar konpiuteriu ne taip. Nes tie patys video su kompe reklamos neignoruoja, kai tuo tarpu kituose kompiuteriuose tą galiu padaryti.
Na bet ir nemalonu...

0

Nu blemba, atrodo protingas zmogus, bet kam uzsiimti tais marazmais, kad zeme plokscia. Jau pries vasaros pradzia Burgio puslapyje visur tai skelbei ir is sono siek tiek susidaro ispudis, kad nori visiems prikisti savo pasauleziura(?). Pasakyk man, prasau, kodel ne vienas rimtu save laikantis mokslininkas to nepripazista ir agresyviai neigia? Ar cia irgi visu akademiku samoklas nuslepti tikraja pasaulio tiesa nuo paprastu zmoniu? :)

0

zzas, nejaugi tu manai, kad imsiu ir atsakinėsiu į tavo provokacijas. Kai išmoksi bendrauti padoriai, tada galbūt, (bet tik galbūt) aš su tavimi leisiuosi į gilesnę diskusiją.

Galėtum ir atsiprašyti su viltimi, kad kada nors atleisiu.

0

ir dar:
zzas, tavo komentaras yra hate speech. Todėl siūlau tau save šioje vietoje pristabdyti.

0

Be to, galėtum nurodyti čia visiems (kad būtum suprastas), kurie čia tie save gerbiantys mokslininkai, agresyviai neigiantys kitą nuomonę. O mes įvertinsime, ar jie tikrai save gerbia.

0

Man tik smalsu, kaip tu atsikirstum į tai, kad lakūnai jau pradeda vienas po kito prisipažinti apie tavo taip vadinamus marazmus.

Man dar smalsu, ką į visa tai pasakytų airbus?

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!