eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2010


2010 metų matematikos VBE (valstybinio brandos egzamino) užduoties aptarimas, komentarai, pastebėjimai ir įžvalgos.
2010 metų matematikos vbe užduotys ir atsakymai »

pakeista prieš 2 m

manau nereikia bijot egzamino, nes papildomas jaudulys ir bijojimas tikrai nepades o suzlugdys

ramonasmanau nereikia bijot egzamino, nes papildomas jaudulys ir bijojimas tikrai nepades o suzlugdys

Ramonas, teisingas tavo požiūris, kad nereikia egzamino bijoti,tačiau žmoniškas jaudulys sveika.Manau ir tikiuosi, kad užduotys nebus labai sunkios. :)

Aš diena prieš egzaminą paskaitysiu Šventąjį Koraną ir pasisemsiu iš jo išminties. O prieš pat egzaminą pasimelsiu Alachui.

Nu žmonės, patarkit ka labiau pasimokyt, ka labiau pasiziuret, kad bent islaikyciau matematikos egzaminą, nes jauciu kad neislaikysiu, vapše žalias esu ;D

pasispresk praeitu metu egzaminus ir pan :D

Nusipirkit Svyturio "exra" ant galvos kokius 5-6 buteliukus 0.5l, nu kad ne per daug butu.. isgerkit su draugais ir tikrai islaikysit.

pakeista prieš 13 m

MilkhaterNa štai ir praėjo kai kam lauktas , o kai kam ne , egzas :D

Kazkaip galvojau, kad tu esi jau studijuojantis matematika, kai visokius pratimus gliaudai kaip riesutus =D
Kaip sekesi? As tai labai laukiu uzduociu :)

Sveiki,

Aš tai suklydau skaičiavimuose paskutiniame uždavinyje. Vieną skaitmenį ne tokį parašiau ir atsakymas blogas išėjo. 100 galiu pamiršti :D

Kaip jums sekėsi? :)

Jus tai apie 100 % galvojot, o as tai kitais metais tikiuos nors 75% islaikyt :D
O ta matematine analize yra 12os klases kursas? Kazkaip negirdeta...
Del instrukciju tai nezinau, bet uzduotys, kaip mano mokytojas sake, turetu tikrai buti apie 5 val. Gal kartu ir vertinimo instrukcija imes :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »