eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2016


Kokios laimės reikia, kad surasti 8 skaičių vidurkį? :)

aš mokinausi pakankamai gerai 8 išėjo iš matkės stipresnėj grupėj, bet egze ir savarankiškuose man trūko atidumo ir suvokimo, ko iš manęs nori, ką egzas man pakišo koją, gausiu apie 60 proc :)

na ir kiek taškų surinkote?:)

Margarita999aš mokinausi pakankamai gerai 8 išėjo iš matkės stipresnėj grupėj, bet egze ir savarankiškuose man trūko atidumo ir suvokimo, ko iš manęs nori, ką egzas man pakišo koją, gausiu apie 60 proc :)

na ir kiek taškų surinkote?:)


Nesiskaičiavau kiek gavau, bet blogai beveik visą 3 dalį padariau. Pvz prie 18.3 integralo, nepakeičiau f(x) į F(x), išmokęs šitą dalyką ir sprendęs visus 34 bilietus nebuvau padaręs tokios klaidos, va mat egze sugalvojau padaryt, gal tai ir mano psichologinė liga atsiliepė, gal ir kita, bet mano gabumų tikrųjų egzas neparodė..

alien911
Margarita999aš mokinausi pakankamai gerai 8 išėjo iš matkės stipresnėj grupėj, bet egze ir savarankiškuose man trūko atidumo ir suvokimo, ko iš manęs nori, ką egzas man pakišo koją, gausiu apie 60 proc :)

na ir kiek taškų surinkote?:)


Nesiskaičiavau kiek gavau, bet blogai beveik visą 3 dalį padariau. Pvz prie 18.3 integralo, nepakeičiau f(x) į F(x), išmokęs šitą dalyką ir sprendęs visus 34 bilietus nebuvau padaręs tokios klaidos, va mat egze sugalvojau padaryt, gal tai ir mano psichologinė liga atsiliepė, gal ir kita, bet mano gabumų tikrųjų egzas neparodė..


Taip aš irgi po egzo aukščiausias dvases kaltinau, sakiau kad tai neatspindi mano gabumu, taipogi sakiau kad aš pasimetu neaiškiose situacije ir pnš ;P. Anyway jei buvo ruoštasi pakankamai gerai ir ilgai bent per 12 klasę, gan nebloga balą buv o galima gauti ir įstoti į norima aukštają mokyklą tikriausiai...Mokykline matematika manau kad nėra kažkoks super sudėtingas dalykas, kuriam reikia kažkokiu gabumu. Šiaip ar taip praeis pora metų, bus studijuojama univere (arbe ne) ir bus pamiršti tie visi egzaminai ;p

pakeista prieš 7 m

almostlow
Taip aš irgi po egzo aukščiausias dvases kaltinau, sakiau kad tai neatspindi mano gabumu, taipogi sakiau kad aš pasimetu neaiškiose situacije ir pnš ;P. Anyway jei buvo ruoštasi pakankamai gerai ir ilgai bent per 12 klasę, gan nebloga balą buv o galima gauti ir įstoti į norima aukštają mokyklą tikriausiai...Mokykline matematika manau kad nėra kažkoks super sudėtingas dalykas, kuriam reikia kažkokiu gabumu. Šiaip ar taip praeis pora metų, bus studijuojama univere (arbe ne) ir bus pamiršti tie visi egzaminai ;p


Nu žinai, kartais liūdna, kad ruošiesi ir taip atsitinka, kad neparodai, ką sugebi, liūdna, bet ką padarysi. Labiau dimotyvuoja mane, kad tiek laiko kiši ir gauni špygą, bet taip ar anaip nežadėjau šiemet stoti, visgi baigsiu 17 metų (vasarą 18), per anksti išleido, sakiau metus atostogų duosiu, gal kita specialybė patiks labiau, nei dabartinė, gal kas kita..

Nu tai persilaikyk matke kitais metais ir istosi kur nori

alien911
Nesiskaičiavau kiek gavau, bet blogai beveik visą 3 dalį padariau. Pvz prie 18.3 integralo, nepakeičiau f(x) į F(x), išmokęs šitą dalyką ir sprendęs visus 34 bilietus nebuvau padaręs tokios klaidos, va mat egze sugalvojau padaryt, gal tai ir mano psichologinė liga atsiliepė, gal ir kita, bet mano gabumų tikrųjų egzas neparodė..


Ką turi galvoje rašydamas:

alien911 Pvz prie 18.3 integralo, nepakeičiau f(x) į F(x)
?

verbunai

Ką turi galvoje rašydamas:

alien911 Pvz prie 18.3 integralo, nepakeičiau f(x) į F(x)
?


nepasidariau pirmykštę funkciją, tiesiog parašiau ∫ f(x)dx = |f(x)| (1 0)

t.y. ∫(3x^2 + 5x^4 - cos(πx)) = | 3x^2 + 5x^4 - cos(πx) |

don't ask why, I really don't know.

Vadinasi, nieko nesupratai per visą tą laiką, kai skaičiuodavai mokykloj integralus. Juk integralo ženklas uždėtas ne šiaip sau - jeigu jau nuimi integralo ženklą, turėtų būti savaime aišku, kad kažkas turi pasikeisti. Taip visoj matematikoj: nuimant skliaustus keičiasi tai, kas po skliaustais; nuimant logaritmo ženklą kokioj nors lygty - keičiasi tai, kas kitoje lygties pusėje; lygiai taip pat su išvestinėmis ar integralais.

O va liūdniausia šitoj situacijoj ir yra, kad mokykloje taip mokoma - lyg ir kažkas daroma, bet rezultato jokio. Neatsiranda supratimas, kas yra daroma.

Monkey see, monkey do principu mokoma :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »