ematematikas Registruotis Ieškoti

Angliški matematiniai terminai versti iš lietuvių kalbos

Švietimas   Peržiūrų skaičius (3224)

Gal kas žino kokį internetinį puslapį ar turi sąraša įvairiausių lietuviškų matematinių terminų atitikmenų anglų kalboje? google ir iki vertėjai duoda įvairiausių reikšmių, todėl nesu tikras ar reikiamą anglišką žodį naudoju :)

Paskutinį kartą atnaujinta 2014-09-19

0

Tokio tinklapio nežinau, bet jei paklaustum čia, tai manau, kad atsirastu žmogus žinantis koks būtų vertimas į anglų kalbą :)

0

hmm, gal būtų įmanoma čia forume tokį sąrašiuką suformuoti. Manau daugeliui praverstų mokantis iš užsienio kalbos knygų :)

0

Matematika nelabai populiari šaka, todėl tik vienetai manau mokosi iš tokiu knygų ir galėtu kažka išverst o juolab kurie dar ir lankytusi šiame forume.

0

Is torrent'u gali parsisiusti B.Burgio knyga "Matematikos Mokymosi Knyga Moksleiviams ir Studentams ". Joje nuo 440 iki 445 yra anglu-lietuviu matematikos terminu zodynelis. Manau pravestu. :)

0

leliusIs torrent'u gali parsisiusti B.Burgio knyga "Matematikos Mokymosi Knyga Moksleiviams ir Studentams ". Joje nuo 440 iki 445 yra anglu-lietuviu matematikos terminu zodynelis. Manau pravestu. :)
Dėkui, va to man ir reikėjo ;)

0

MilkhaterČia buvo pasiūlyta idėja, kad sudaryti sąrašą tų žodžių. Puiku! Bet kažkodėl atsirado vienas internautas, anot kurio nereikia to daryti, nes matematika nepopuliari šaka. Bet ar ne toks ir panašūs komentarai jos ir neišpopuliarina?
Dar vienas dalykas: matematinių formulių knygose tai tikrai nestinga, bet kad reikia jas paskelbti čia, tai niekas nepasisakė prieš ir neargumentavo, kad matematika yra nepopuliari.


Matomai nesupratai ka norejau pasakyti. As nesakiau kad smerkiu matematika, as tiesiog pasakiau kad sitas forumas yra apitustis todel vangiai atsiras zmoniu, galincius atsakyti i autoriaus klausima. Peace out ir gyvenkim draugiskai be uzgauliojimu.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!