eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Egzaminai
Prisijungti Registruotis

Formulynas, matavimo vienetai, egzaminų užduotys

Šiuo metu paruoštos ir jau veikia trys labai naudingos forumo skiltys!

Formulynas - Tai susistemintos naudingos matematikos formulių temos, kurios labai patogiai bus pasiekiamos visiems lankytojams.

Matavimo vienetai - populiariausi matavimo vienetai ir jų žymėjimas.

Egzaminų užduotys - ankstesnių metų matematikos VBE ir PUPP užduotys susistemintos pagal metus. Labai patogus įrankis užduočių peržiūrai.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-09-29

0

Kažkodėl per Google Chrome puslapis atidaromas taip:
https://www.ematematikas.lt/upload/images/1522176604_2093.gif
O per kitą naršyklę (pvz.: Microsoft Edge) jau tvarkingai:
https://www.ematematikas.lt/upload/images/1522176703_2093.png

0

Dabar pamėgink.

0

Dabar gerai :)

0

Egzaminų užduotys - liuks! Tikrai buvo atsibodę gaišti laiką ieškant Nec'e atskirai numestų egzamino užduočių ir vertinimo instrukcijų. Formulės - liuks! Jau anksčiau ar vėliau būčiau klausęs, kaip sužinot priėjimą prie formulių bazės ir atskirti, kokios formulės kur ir po kiek išsibarstę. Na, o matavimo vienetų man pačiam dažnai neprireikia, bet manau ypač jaunesniesiems tikrai pravartu. Labai džiaugiuosi dėl šių naujovių.

Tačiau aš savam stiliui turiu būtinai pridurti, kad kokių detalių formulynų ir kokios gausą užduočių iš egzaminų mes turėtume, pagrindinė problema nuo to neišsisprendžia. Moksleiviai vis prasčiau supranta matematiką, nes ji mokyklose dėstoma taip, kaip kiti dalykai - manoma, kad moksleiviai tarsi duomenų talpyklos yra pajėgūs išmokti bet kurį turinį. Apie šį reiškinį galėčiau paaiškinti daug išsamiau ir moksliškiau atskirose temose. Šios mano žinutės tikslas būtų paskatinti šio forumo administratorių pamąstyti, kokių naujovių reikia svetainei, kad moksleiviai ne tik turėtų medžiagą, bet ir neturėtų ištisas valandas gaišti patys neturėdami pagalbos atradinėdami, kaip ta medžiaga reikia naudotis.

0

O kokių naujovių pats pasiūlytumėte, mathfux? Kokių reikia?
O kodėl jūs sakote, kad neturi jie pagalbos čia? O tai ką aš čia veikiu tada?

0

O gal administratorius jau turi tam tikrų minčių, kaip padaryti, kad naudojimasis formulėmis taptų dar patogesnis? Aš pats žadu kruopštų komentarą su net keliais pasiūlymais paskelbti po dienos.

0

Gali būti, kad administratorius jau turi minčių.
– – –

Kuo, anot jūsų, naudojimasis formulėmis nepatogus? Jei į tai atsakysite žadėtame komentare, tai palauksiu. Mano nuomone, svarbu, kad patikslintumėte tą pagrindinę problemą, kuri neišsisprendžia.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-03-28

0

Karoliui: aš esu šiek tiek idealistas ir manau, kad matematika turėtų būti mokoma taip, kad moksleiviai pajėgtų mokytis padedami mokytojo arba patys, apsieidami be masinės korepetitorių, forumiečių, pažįstamų ir t.t. pagalbos. Deja, tikrovė rodo ką kitka: mums iki tokio matematikos švietimo lygio toli toli. Bet geriau būtų išdrįsti aiškiai suformuluoti, nuo ko tas lygis gali būti pradėtas vystyti. Savo pasiūlymų variantus rašyti jau įpusėjau, tačiau norėčiau vengti nekonkretaus kalbėjimo ir daugiau dėmesio skirti kruopščiam iliustracijų pateikimui. Tai, žinoma, užtrunka, todėl ir sakau, kad bus greičiausiai tik kitą dieną.

0

Vengti nekonkretaus kalbėjimo – gera mintis. Pasinaudokite tuo.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-03-28

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!