eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

Gal kas ir man galėtų pavesti kelią link

Švietimas   Peržiūrų skaičius (2476)

Gal kas ir man galėtų pavesti kelią link mano Literaturos rasynelio temos temos: Kuo reiskiasi zmogaus tautinis samoningumas?

0

1) Jo veiksmais - tik kažką keisdamas žmogus gali sukurti perspektyvesnę ateitį tautai ("Žygiais, o ne žodžiais, mes tėvynę mylim" (S.Nėris)
2) Žmogaus noras būti tautinės bendruomenės dalimi - net ir išvykę svetur,  žmonės buriasi į lietuvių bendruomenes vien tam, kad išsaugotų tautinį unikalumą bei sąmoningumą: galėtų dalytis vienodomis tradicijomis, pasaulėžiūra, vertybėmis (realiai visa egzodo literatūra, tiktų galbūt labiausia Škėmos romanas 'Balta Drobulė')
3) Puoselėjamomis vertybėmis ir tradicijomis - žmogus supranta, kad tik išlaikydamas savas tradicijas,gali prisidėti prie tautos 'išsaugojimo' (remtis galima "metais", nes ten labai apie kaimiškąsias tradicijas ir vertybes kalba)

tik nelabai suprantu, kodėl čia literatūrinis rašinys, jei tema skamba kaip samprotavimo;D

0

truputi supainojau jo tai samprotavino rasinys
bet  kaip ptadety galma butu

0

apie ka galma butu parasyti

0

Pradėjimo būdu;} Už tave niekas rašinio nei dabar, nei per egzaminą neparašys

0

as neprasau kad uz mane parasytu as parasau kaz kazkeip paaiskintu

0

na,tai aš tau pabandžiau paaiškinti, kuo reiškiasi tas tautinis sąmoningumas, ką dar galėčiau paaiškinti?

0

Visu pirma su tokia rašysena, gramatika sunkiai bus.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!