eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Egzaminai
Prisijungti Registruotis

Ką žmonės skaito laisvu laiku arba ar yra knygų mėgėjų?

Ar matematikai ir šiaip prijaučiantys jai draugauja su knygomis, grožine?

0

Ogi yr visaip, ale jei klausysim Vėjerštraso, kursai pareiškė, kad ,,matematikas, kuris nėra nors truputį poetas, nėra ir tikras matematikas", tai kaip ir išeitų, kad turėtų tūlas matematikierius kokią knygiūgštę sykis nuo sykio pavartyti. Kaip ten bebūtų, teta Jadvyga mėgsta paskaitinėti ir jei kokia rekomendacija būtų geidautina, tai Jadvyga pasiūlytų matematikams paskaityti Thomas Bernhard darbų, pvz. ,,Grimzdėjas" arba ,,Senieji meistrai". Kažkodėl tai Jadvygai atrodo, kad tokios vat knygutės turėtų įtikti skoniui, ragavusiam matematikos. Ale nu čia tai pasakiau, kaip tikra gluštelėjus pensininkė, nes, jei taip pagalvojus, tai nemanau, kad yra kažkoksai vat specialus matematikų skonis, bo juk žmonės įvairūs ir nesumieruosi visų ant vieno kurpaliaus. Kaip bebūtų, tą rašytoją vistiek siūlau paskaityti ;)

0

O! pasirodo, yra, kas skaito.
Šiais laikais skaitančiųjų mažai ir jų vis mažėja...

Aš pats pradėjau skaityti visai neseniai. Atradau kelis autorius, kurių visa kūrybą planuoju perskaityti.

0

Būtu įdomu sužinoti, Karoli, kokie autoriai :)

0

Kad kažkaip drovu sakyt. :)
Na bet gerai, vieną tai pasakysiu. Murakami. :) Planavau skaityti iš eilės t.y. tuo eiliškumu, kokiu autorius ir parašė savo knygas. Dėja.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-10-11

0

Pats skaitęs pirmąją Murakami knygą. Didelio įspūdžio nepaliko, bet man buvo gan "švelnokas" (nežinau, kaip apibūdinti) kūrinys.
Aš irgi neseniai daug skaityt pradėjau. O dabar domiuosi Hesse, Kafkos kūryba bei "Le Monde's 100 Books of the Century".

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!