eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

matematikos korepetitoriai verta ar ne (klaustukas)

Švietimas   Peržiūrų skaičius (1460)

Sveiki, esu 12-okas ir iskilo tokia dilema, ar verta pasiimti matematikos korepetitoriu?Kokios jusu nuomones, gal kas turit ka pasiulyti Kaune?
Dekuii :)

0

Na aš esu vos ne kategoriškai prieš korepetitorius :D . Manau, kad pats besiruošdamas egzaminui aš į matematiką įsigilinau daug labiau nei būčiau įsigilinęs, jei spręsčiau kokias nors korepetitoriaus užduoteles. Besimokant vis dažniau pasidarydavo įdomu kodėl visokios teoremos ir formulės yra teisingos, tai pradėjau domėtis ir jų įrodymais. Galiausiai priėjau prie to, kad man buvo aktualiau suprasti matematiką, visus įrodymus (ko mano mokykloje iš vis nebuvo), nei pasiruošti egzaminui (kam matematikos suprasti nelabai ir reikia) :D . Buvo ne tik įdomu mokytis, bet ir įgyta matematinė nuovoka palengvino tolimesnius mokslus. Dar ir dabar matematika yra vienas iš mano pomėgių :) . Na bet toks kelias turbūt ne kiekvienam skirtas, bet jei tau tik rūpi gerai išlaikyti egzaminą, tai vis tiek siūlyčiau nesisamdyti korepetitoriaus, nes laisvai galima savarankiškai pasiruošti, kai internete pilna vadovėlių ir video, o ir nemanau, kad yra labai daug korepetitorių, kurie sugebėtų labai gerai išmokyti matematikos, nors čia gan subjektyvi nuomonė :D.

0

Aš irgi skatinu savarankišką mokslą.

0

aš pats savarankiškai besimokant per gerą pusmetį ganėtinai neblogai pasiruošiau egzaminams :) tai jei imlus tiksliesiems, tai tų korepetitorių nelabai ir reikia

0

intercooleraš pats savarankiškai besimokant per gerą pusmetį ganėtinai neblogai pasiruošiau egzaminams :) tai jei imlus tiksliesiems, tai tų korepetitorių nelabai ir reikia

O kaip ruoseisi? Spresdavai ankstesniu egzaminu uzduotis, ar kursa 10-12 klases per nauja ejai? Nes informacijos tai daug, tik reikia atsirinkti ir as toks pasimetes truputi :D

Paskutinį kartą atnaujinta 2014-09-25

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!