eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Testai Egzaminai
Prisijungti Registruotis

Pageidavimai ir pastabos

Meniu punktas jau yra, turbūt matei. Kol kas testuoju viską, yra klaidelių. Netrukus pristatysiu ir testų kūrimo formą. Iki mėnėsio pabaigos manau veiks viskas. Truputėlį laiko stoka, gan užimtas esu.
(Beje, pabandymui yra įkelti penktos ir šeštos klasės matematikos testai.)
Taip, taip, mačiau, todėl ir parašiau, nors jau kirbėjo šis klausimas ir kiek anksčiau, t.y. kaip viskas einasi. Pažiūrėsiu tuos bandomuosius testus, dar nemėginau.

0

Kokios galimybės man paredaguoti savo komentarus, kur vedžiau pamokas, jei tos pamokos buvo sukurtos su senuoju mano vardu?

0

Pagal mane neturėtų kilti problemų. Mėgink. Jei kas, rašyk.

0

Mėginau. Leidžia tik „pranešti“.
Jeigu negalima redaguoti, gal padaryčiau pamoką iš naujo ir paprašysiu ištrinti senąją funkcijos „pranešti pagalba.

0

Dabar kodą peržiūrėjau, tikrai nebuvo galima. Dabar kai ką perdariau, pamėgink vėl.

0

Nuostabu. Ačiū.
Einu redaguoti.

0

Karoli, tavo naujai kuriamos temos nerodomos pagrindiniame naujienų lange, o tik tam tikroj kategorijoj. Viskas, ką galiu greitai padaryti.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-11-10

0

Jeigu nusprendžiate ištrinti savo pranešimą, tai galite padaryti tik su mygtuko pranešti pagalba. Jokių taškų dėjimų!

Ką tik peržiūrėjau duomenų bazę, šimtai pranešimų su taškais, brūkšniais ir panašiai.

0

Vitalijau, tu taip gerai paslėpei mano temas, kad net aš jų paieškoje nerandu pagal temos pavadinimą. Kaip suprantu, jeigu dar sukursiu temą, tai jos nesimatys?

0

Aš irgi neberadau, tai ar nereiktų jas bent kurį laiką palaikyti pagrindiniame lange. Suprantama, kad kažkada kažkas jas užtiks. Net manąją temą apie ribas ne per seniausiai buvo perskaitę ir uždavę klausimų, bet dabar gaunasi taip, jog didelis įdėtas įdirbis staigiai kažkur prapuola. Galbūt reikėtų prie dešiniame kampe esančio naudingų temų trumpo sąrašėlio pridėti pranešimą apie naujausias temas.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!