eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

Vairavimo mokyklos, nuomones, ka galite pasiulyti.

Švietimas   Peržiūrų skaičius (2172)

Galbut nelabai iprasta tema matematikos forumui bet noreciau isgirsti jusu nuomones apie vairavimo mokyklas Vilniuje taip sakant is savo darzo. Dabar viena lankau bet nesu 100% uztikrintas profesionalumu (labiau praktikos),  todel noreciau pamatyt ka jus lankot arba lanket bei likot patenkinti.

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-08-02

0

Aš išvis nelankiau vairavimo mokyklos. Jei tvarka nepasikeitė - tai tai ką parašysiu bus daug maž tiesa ;] Kad galėtai teorijos egzaminą laikyti užtenka pateikti vidurinės mokyklos baigimo atestatą. Kelių eismo taisyklių knygutė yra viskas ko tau reikia kad tą egzaminą išlaikytum. Jei prie šitos knygutės nori papildomos info - megztuko tinklapy yra kelių valandų video apie "vairavimo teoriją". Kad geriau visą informaciją ir taisykles įsisavintai siūlyčiau važinėjant viešuoju transportu (ar kuo tu važinėji, jei važinėji) atsisėsti taip, kad matytai kelią ir stebėti aplinką: kur koks kelio ženklas, kur pėreja, koks šviesoforo signalas sankryžojo, kuriomis kryptimis gali važiuoti degant tam singalui ir pan.. Taip pat stebėk kitus eismo dalyvius - ar jie laikosi taisyklių.
Dėl vairavimo egzamino - tai jam reikia popieriuko iš vairavimo mokyklos patvirtinančio jog baigei kursus. Įsivaizduoju kad idealiame pasaulyje užtektų nueiti peržiūrai pas vieną instruktorių ir jis, įvertinęs tavo vairavimo įgūdžius, arba išrašytų tau tą popieriuką arba pasiūlytų dar pasipraktikuoti. Bet kaip suprantu dabar tvarka yra tokia kad nuėjęs į vairavimo mokyklą arba perki kokį tai "vairavimo valandų" paketą už n šimtų litų arba eini sau ;] Tad čia nelabai ką ir galiu patarti - nebent pasistengti pačioje vairavimo mokykloje susitarti kad vairavimo pamokas tau vestų keli skirtingi instruktoriai (ale kad visą laiką nepravažinėtai su tuo pačiu). Aš išvis 4 turėjau ;] Vienas jų Vilniuje - Autologijoj Andrius berods. Manyčiau neblogas - tik labai daug kalba ir stengiasi tave į tą pokalbį įtraukt, o pakalbiai tai apie nieką ;D Mane tatai biške nervino.

0

As siuo metu lankau vairavimo mokykla AUTOPLAY Fabijoniskese. Buvau sutrikusi kai suzinojau, kad uzsirasiau pas naujokus, bet .... gi jie kaip firma naujokai, o dirba tai zmones su patirtimi. Teorijos destytojas labai patiko. Grieztas nerealiai, reikalavo, bet ir aiskino. I kiekviena klausima kantriai atsakydavo ir paaiskindavo. Dabar praktini vairavima vargstu link pabaigos. Nezinau, gal nesu priekabi, bet ir cia man viskas normaliai. Stai kai islaikysiu egzamina Regitroje, va tada galesiu ka pakomentuoti  daugiau . Ar cia  mokykla gera,  ar tiesiog as puiki :) :) :)

0

Aš mokinausi dorkano mokykloj Antakalnį ir esu labai patenkintas, teises išlaikiau iš pirmo karto :) O šiaip yra geras puslapis, kuris vykdo tik patikimų mokyklų paiešką vairavimo mokyklos

0

Aš mokinausi vairavimo mokykloje http://www.vairavimo.lt/ arčiausiai namų buvo.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!