ematematikas Registruotis Ieškoti

Matematikos testai

Turbūt pats geriausias būdas mokytis matematikos yra nagrinėjant ir sprendžiant konkrečius uždavinius!

5 klasė Temos: skaičiai, matavimai, kampai, trikampiai ir keturkampiai, plotai, erdviniai kūnai, reiškiniai, lygtys ir nelygybės, trupmenos, duomenys. Sužinokite daugiau »

6 klasė Temos: natūralieji ir sveikieji skaičiai, trupmenos, reiškiniai, plokštumos ir erdvės figūros, tūriai, duomenų rinkimas, tarpusavyje susiję dydžiai. Sužinokite daugiau »

7 klasė Temos: duomenys, teigiami ir neigiami skaičiai, laipsnių savybės, reiškiniai, lygtys, procentai, kampai ir tiesės, trikampiai ir keturkampiai, erdviniai kūnai. Sužinokite daugiau »

8 klasė Temos: simetrija, laipsniai ir šaknys, reiškiniai, lygtys, trikampiai, nelygybės, rinkiniai, plokštumos ir erdvės figūros, tarpusavyje susiję dydžiai. Sužinokite daugiau »

9 klasė Temos: atstumas tarp taškų, reiškiniai, šaknys, lygčių sistemos, kvadratinės lygtys, trikampių panašumas, erdviniai kūnai, statistika ir tikimybės. Sužinokite daugiau »

10 klasė Temos: procentai, reiškiniai, funkcijos, nelygybės ir jų sistemos, racionaliosios lygtys, geometrija, trigonometrija, tikimybės, pasirengimas PUPP. Sužinokite daugiau »

11 - 12 klasė Temos: progresijos ir sekos, nelygybės, erdviniai kūnai, išvestinės ir integralai, trigonometrija, stereometrija, tikimybės ir statistika, pasirengimas VBE. Sužinokite daugiau »

Prisijunk ir pradėk spręsti testus jau dabar!