ematematikas Registruotis Ieškoti

Matematikos testai

Turbūt pats geriausias būdas mokytis matematikos yra nagrinėjant ir sprendžiant konkrečius uždavinius!

Penkta klasė Skaičiai, matavimai, kampai, trikampiai ir keturkampiai, plotai, erdviniai kūnai, reiškiniai, lygtys ir nelygybės, trupmenos, duomenys. Sužinokite daugiau »

Šešta klasė Natūralieji ir sveikieji skaičiai, trupmenos, reiškiniai, plokštumos ir erdvės figūros, tūriai, duomenų rinkimas, tarpusavyje susiję dydžiai. Sužinokite daugiau »

Septinta klasė Duomenys, teigiami ir neigiami skaičiai, laipsnių savybės, reiškiniai, lygtys, procentai, kampai ir tiesės, trikampiai ir keturkampiai, erdviniai kūnai. Sužinokite daugiau »

Aštunta klasė Simetrija, laipsniai ir šaknys, reiškiniai, lygtys, trikampiai, nelygybės, rinkiniai, plokštumos ir erdvės figūros, tarpusavyje susiję dydžiai. Sužinokite daugiau »

Devinta klasė Atstumas tarp taškų, reiškiniai, šaknys, lygčių sistemos, kvadratinės lygtys, trikampių panašumas, erdviniai kūnai, statistika ir tikimybės. Sužinokite daugiau »

Dešimta klasė Procentai, reiškiniai, funkcijos, nelygybės ir jų sistemos, racionaliosios lygtys, geometrija, trigonometrija, tikimybės, pasirengimas PUPP. Sužinokite daugiau »

Vienuolikta klasė Reiškiniai, trigonometrija, funkcijos, vektoriai, rodiklinės, logaritminės ir trigonometrinės lygtys, lygčių sistemos, plokštumos geometrija. Sužinokite daugiau »

Dvylikta klasė Progresijos ir sekos, nelygybės, erdviniai kūnai, išvestinės ir integralai, trigonometrija, stereometrija, tikimybės ir statistika, pasirengimas VBE. Sužinokite daugiau »

Prisijunk ir pradėk spręsti testus jau dabar!