eMatematikas Registruotis Ieškoti

Matematikos testai

Geriausias būdas mokytis matematiką yra nagrinėjant ir sprendžiant konkrečius uždavinius! Mokykis. Spręsk. Tobulėk.

Pirma - ketvirta klasė

Temos: veiksmai su skaičiais, reiškinių reikšmės, plokštumos ir erdvės figūros, matai ir matavimai, duomenų nagrinėjimas, tekstiniai uždaviniai.

Sužinokite daugiau »

Penkta klasė

Temos: skaičiai, matavimai, kampai, trikampiai ir keturkampiai, plotai, erdviniai kūnai, reiškiniai, lygtys ir nelygybės, trupmenos, duomenys.

Sužinokite daugiau »

Šešta klasė

Temos: natūralieji ir sveikieji skaičiai, trupmenos, reiškiniai, plokštumos ir erdvės figūros, tūriai, duomenų rinkimas, tarpusavyje susiję dydžiai.

Sužinokite daugiau »

Septinta klasė

Temos: duomenys, teigiami ir neigiami skaičiai, laipsnių savybės, reiškiniai, lygtys, procentai, kampai ir tiesės, trikampiai ir keturkampiai, erdviniai kūnai.

Sužinokite daugiau »

Aštunta klasė

Temos: simetrija, laipsniai ir šaknys, reiškiniai, lygtys, trikampiai, nelygybės, rinkiniai, plokštumos ir erdvės figūros, tarpusavyje susiję dydžiai.

Sužinokite daugiau »

Devinta klasė

Temos: atstumas tarp taškų, reiškiniai, šaknys, lygčių sistemos, kvadratinės lygtys, trikampių panašumas, erdviniai kūnai, statistika ir tikimybės.

Sužinokite daugiau »

Dešimta klasė

Temos: procentai, reiškiniai, funkcijos, nelygybės ir jų sistemos, racionaliosios lygtys, geometrija, trigonometrija, kombinatorika ir tikimybės.

Sužinokite daugiau »

Vienuolikta - dvylikta klasė

Temos: reiškiniai, funkcijos, vektoriai, lygtys ir nelygybės, trigonometrija, geometrija, progresijos ir sekos, išvestinės ir integralai, tikimybės ir statistika.

Sužinokite daugiau »

Matematikos vbe testai

Ankstesnių metų matematikos valstybinių brandos egzaminų testinės dalys. Išmėgink savo jėgas prieš artėjantį egzaminą su interaktyviais testais!

Sužinokite daugiau »