eMatematikas Paieška

Matematikos uždaviniai [Tikimybių teorija]

Užduočių kategorijos

Naujausios užduotys

Uždavinys Nr. 13417

1)Mokyklinio kurso. Metami trys lošimo kauliukai. Kokia tikimybė, kad trijų lošimo kauliukų atsivertusių akučių suma 14? 2) Olimpiadinis. Dėžėje 3 balti ir 3 juodi rutuliai.Atsitiktinai vienas po kito išimami visi rutuliai ir sudedami į vieną eilę. Kokia tikimybė.kad patys pirmieji išimti 2rutuliai yra balti?
Autorius   Komentarai (3)

Uždavinys Nr. 13404

Dėžėje yra x baltų ir (18-x) juodų rutulių. Atsitiktinai išimami  trys rutulai (vienas juodas  ir du balti).Kiek turėtų būti  baltų rutulių ,kad tikimybė išimti vieną juodą ir du baltus būtų didžiausia?
Autorius   Komentarai (2)

Uždavinys Nr. 13401

Mokinys nusibraižė trapeciją(ne lygiašonė ir ne stačioji),pavaizdavo įstrižaines.Po to atsitiktinai paryškino du trikampius.Kokia tikimybė,kad paryškintų trikampių plotai lygūs?
Autorius   Komentarai (2)

Uždavinys Nr. 13399

Dėžutėje sudėtos 9 kortelės. Kortelės sunumeruotos skaičiais 1,2,3,4,5,6,7,8,9.Atsitiktinai paimamos 3 kortelės.Kokia tikimybė,kad ištrauktų kortelių parašytų skaičių suma dalinasi iš 5.
Autorius   Komentarai (3)

Uždavinys Nr. 13397

Atsitiktinai pasirenkamos dvi kubo įstrižainės (įskaitant kubo įstrižaines ir kubo sienų įstrižaines).Kokia tikimybė ,kad kampas tarp įstrižainių yra status.
Autorius   Komentarai (2)