eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

10 klasės egzaminai


mokytis :D

Visiskai sutinku su Mixeris kad reikia mokytis bet kaip kokias temas studijuoti kur semtis informacijos ir kokiu mokymosi budu naudotis ? peresprendineti uzduotis ar panasei.

pradziai pasikartoji mzdg temas, perziuri sasiuvinius jei turi issisaugojes nuo kokios 8tos klases, td parsisiunti PUPP egzaminu pora , issisprendi , pasisikaiciuoji koki bala gautum is tu egzaminu , isigilini i klaidas ir pan. ;) pilna gi tu uzdaviniu nete visokiausiu , siuskis ir mokinkis ;PP o veliau jau gali ir 11tos klases kursa apzvelgti

man panasiai, tik susinervinus ar kai pradedu jaudintis del pazymio, viska pamirstu, galva tuscia kaip ... (net nezinau su kuo palygint :D ), beje zmogaus apsukos daug ka irgi nulemia pvz.: pernai man daug geriau sekes LT ir MAT bet simet pats jauciu, kad smarkiai suletejau, taip pat issigandes, kad kitu dalyku iseis prasti pazymiai pradejau "persiorentuoti" y kitus dalykus kas taip pat paveike pazymius. :)  bet ka padarysi reik judet y prieki. :cool: (gal zinot kokiu egzu ir dalyku reik architekturai, butu gerai ir pinigines puses klausimas ;) )

Buciau dekingas jei kasnors ryt is ryto idetu lietuviu kalbos kalbejimo potemes cia apie moksla :P

9 gavau is matiekos ir lietuviu pupp  :cool: zjb

pakeista prieš 14 m

GZ

kas turi 2008m 10 klases egzamino uzduotis ir atsakymus? labai prasau atsiusti... mano el pastas karinute1123@one.lt buciau dekinga

Zmones kas turi 2005 metu ekzamena matematikos ir ju atsakymus jei kas gali duot mano email        aleksius@tts.lt            busiu labai dekingas

Gal kas galit paaiskint kaip reikia sprest 2009m matematikos pagrindinio ugdymo egzamino 2 uzduoti? Man su kampais niekada nesiseke :D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »