eMatematikas.lt
Testai Forumas Prisijungti        

10 klasės egzaminai

Egzaminai Peržiūrų skaičius (313299)

Įdomi situacija. O tu ištikrujų matematika supranti? Ar tiesiog labai stengies, dedi daug pastangų, daug sprendi?
Nes mokymasis ir suvokimas, du skirtingi dalykai. Žmogus, kuris puikiai suvokia kas ir kaip turi būti, visada bus visa galva aukščiau to, kuris tiesiog daug mokysis, kad ir kiek pastangų bedėtų. Nes keistai gaunasi, tvirtini, kad supranti, reiškia tau čia neturėjo būti ką veikti. Jaudulys? Jeigu jis taip tave smarkiai paveikė tai negerai, ką per brandos egzaminus darysi? Žodžiu, labai didelės tragedijos nedaryk, kolkas tas PUPP nėra jau toks reikšmingas, tai numatyta daryti ateityje.

0

Daug uzduociu nesprendziu,pastangu  pakankamai turbut irgi neidedu bent as save taip vertinu,matematika suprantu tada kai man paaiskina kokia nors tema Matematikos Korepetitore nes per pamokas ka mokytoja aiskina nieko nesuprantu tode lkartais tenka nueiti pas matematikos korepetitore kad ji man paaiskintu kaip tai yra sprendziama ir tada suprantu viska,bet ir mokedamas ta tema kuria man paaiskino korepetitore per kontrolinius priveliu labai daug zioplu klaidu kaip ir per PUPP Atrode jis kad lengvas buvau isprendes net 11 uzdaviniu tai kazkur 3 nepadariau o pasirodo kituose uzdaviniose buvo privelta elementariu klaidu uz kurios poto nebegavau tasku nu tiesiog nezinau ka daryt

0

Gal cia mano charakterio budas irgi gali daryti didelia itaka ? pvz yra sakykime kokia nors tema paimsiu kaip pvz Funkcijos F(x) ir t.t ir jei as jos nesuprantu kazka bandau is Mockaus Zinyno paskaitinet kaip kas daroma bet vistiek neikertu kas kur kaip ir tiesiog sita tema praleidziu ir jos uzdaviniu nesprendziu nes temos nesuprantu ar kazkas tai panasaus,tinginys as.Ar butu imanoma kaip nors sitas klaidas istaisyti kad matematika butu labiau man suprantama kokiu knygu gal nusipirkti paspresti reiketu ar dar ko nors as tiesiog nezinau ka reiketu daryt todel ir klausiu Jusu Nuomones bei atsakymu,aciu.

0

mokytis :D

0

Visiskai sutinku su Mixeris kad reikia mokytis bet kaip kokias temas studijuoti kur semtis informacijos ir kokiu mokymosi budu naudotis ? peresprendineti uzduotis ar panasei.

0

pradziai pasikartoji mzdg temas, perziuri sasiuvinius jei turi issisaugojes nuo kokios 8tos klases, td parsisiunti PUPP egzaminu pora , issisprendi , pasisikaiciuoji koki bala gautum is tu egzaminu , isigilini i klaidas ir pan. ;) pilna gi tu uzdaviniu nete visokiausiu , siuskis ir mokinkis ;PP o veliau jau gali ir 11tos klases kursa apzvelgti

0

man panasiai, tik susinervinus ar kai pradedu jaudintis del pazymio, viska pamirstu, galva tuscia kaip ... (net nezinau su kuo palygint :D ), beje zmogaus apsukos daug ka irgi nulemia pvz.: pernai man daug geriau sekes LT ir MAT bet simet pats jauciu, kad smarkiai suletejau, taip pat issigandes, kad kitu dalyku iseis prasti pazymiai pradejau "persiorentuoti" y kitus dalykus kas taip pat paveike pazymius. :)  bet ka padarysi reik judet y prieki. :cool: (gal zinot kokiu egzu ir dalyku reik architekturai, butu gerai ir pinigines puses klausimas ;) )

0

Buciau dekingas jei kasnors ryt is ryto idetu lietuviu kalbos kalbejimo potemes cia apie moksla :P

0

9 gavau is matiekos ir lietuviu pupp  :cool: zjb

Paskutinį kartą atnaujinta 2009-06-15

0

GZ

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!