eMatematikas Forumas VBE užduotys Testai

Naudojimosi taisyklės

 1. Pristatymas
  1. Sveiki atvykę į šį portalą. Atidžiai perskaitykite šias taisykles.
  2. Neregistruoti vartotojai gali tik peržiūrėti tam tikrą turinį. Norint matyti daugiau paslaugų, reikia būtinai prisijungti.
  3. Pilnas paslaugų ir galimybių paketas įmanomas tik aktyvavus PREMIUM narystę.
  4. Portalas optimizuotas taip, kad gali būti puikiai matomas per kompiuterį, telefoną ar planšetę, turinčius interneto ryšį. Visos jame esančios galimybės ir funkcijos taip pat veikia visuose įrenginiuose.
  5. Jei turėsite kausimų, susijusių su šiomis taisyklėmis, susisiekite su mumis portalo apačioje esančiais kontaktais.
 2. Paslaugos
  1. Interaktyvūs testai
   1. Portale galima rasti interaktyvius matematikos testus įvairių klasių moksleiviams. Testo sprendimas, atsakymo įvedimas ir tikrinimas vyksta realiu laiku. Pabaigoje gaunamas galutinis įvertinimas.
   2. Testus spręsti gali tik prisijungę prie portalo nariai.
   3. Kiekvienoje klasėje ar kategorijoje galima rasti nemokamų testų, todėl išbandyti sistemą gali kiekvienas norintis. Pilna prieiga prie visų matematikos testų sprendimo suteikiama premium narystę turintiems nariams.
  2. Bandomieji egzaminai
   1. Portale galima rasti bandomuosius matematikos egzaminus 8, 10 ir 12 klasių moksleiviams. Bandomojo sprendimas, atsakymo įvedimas ir tikrinimas vyksta realiu laiku. Pabaigoje gaunamas galutinis įvertinimas, parodomos padarytos klaidas ir pateikiami teisingi sprendimai.
   2. Bandomuosius spręsti gali tik prisijungę ir aktyvavę premium narystę portalo nariai.
  3. VBE užduotys ir atsakymai
   1. Portale galima rasti ankstesnių metų matematikos valstybinių brandos egzaminų užduotis.
   2. Matematikos egzaminų užduotys yra tvarkingai suskirstytos pagal metus, taškus, kategorijas ir tipą. Visos užduotys turi jiems priskirtus oficialius atsakymus.
   3. Pilna prieiga prie visų egzaminų užduočių galima tik įsigijus PREMIUM narystę. Visi kiti nariai nemokamai gali matysti tik paskutinių kelerių metų užduotis.
  4. VBE akademija
   1. Portale galima rasti VBE akademiją, kuri skirta ruoštis artėjančiam matematikos valstybiniam egzaminui.
   2. Unikalių matematikos uždavinių rinkiniai su sprendimais ir atsakymais yra patogiai suskirstyti į kategorijas. Kiekvienas uždavinys įvertintas žvaigždutėmis pagal sunkumo lygmenį.
   3. Akademijos užduotys ir atsakymai yra matomi visiems portalo nariams nemokamai, reikalinga tik registracija. Tačiau akademijos užduočių sprendimai matomi tik įsigijus PREMIUM narystę.
  5. Diskusijų forumas
   1. Portale galima rasti matematikos forumą, kuris skirtas uždavinių sprendimo arba mokymosi konsultacijoms.
   2. Skaityti forumo temas gali visi portalo nariai, o kurti naujas temas ir rašyti pranešimus gali tik registruoti nariai. Aktyvavus premium narystę atsiranda papildomos galimybės: neribotas redagavimas, paveiklsėlių įkėlimas, išjungiamas reklamos rodymas.
   3. Kuriant naujas temas arba rašant pranešimus galioja griežtos taisyklės:
    1. Būkite malonūs su kitais, net jei ir nesutampa jūsų nuomonės. Nieko nepulkite, agresija portale netoleruojama. Pirmiausia pagalvokite, o po to rašykite.
    2. Bet kokio tipo reklama forume yra draudžiama.
    3. Įžeidžiančio, niekinančio, pornografinio, azartinio turinio publikavimas yra griežtai draudžiamas.
    4. Draudžiami uždavinių sąrašai! Tema turi būti skirta konkrečiam uždaviniui ar problemai.
    5. Čia nėra vieta, kuri už jus darys jums paskirtus namų darbus, vykstančių konkursų arba papildomo ugdymo mokyklų uždavinius. Forumas skirtas tik rimtoms temoms!
    6. Viskas turi būti gražiai ir be klaidų suvesta tekstu. Matematikos formulėms naudokite LATEX sintaksę. Paveikslėliai skirti brėžiniams arba diagramoms.
    7. Vartokite švarią ir taisyklingą kalbą. Nenaudokite didžiųjų raidžių be reikalo. Nevartokite keiksmažodžių. Nekartokite to paties teksto daug kartų.
 3. PREMIUM narystė
  1. Norint turėti pilną priėjimą prie teikiamų paslaugų paketo, reikia aktyvuoti PREMIUM narystę.
  2. Narystės aktyvavimo mygtukai matomi visur, kur reikia PREMIUM narystės. Taip pat šį mygtuką galite lengvai surasti ir savo profilio puslapyje.
  3. PREMIUM narystės aktyvavimo puslapyje yra labai aiškiai aprašytos galimybės, kurias gausite įsigyję šią narystę.
  4. PREMIUM narystės aktyvacijos kaina, trukmė, mokėjimo metodas ir rekvizitai suprantamai pateikti narystės užsakymo lange.
  5. Jei turėsite problemų ar klausimų, susijusių su PREMIUM narystės aktyvacija, susisiekite su mumis portalo apačioje esančiais kontaktais.
 4. Taisyklių pažeidimai
  1. Administracija turi teisę suspenduoti vartotojų anketas, kurie pažeidžia tam tikras naudojimosi taisykles.
 5. Autorinės teisės
  1. Visa medžiaga (formulės, testai, uždaviniai, pamokos, patarimai), patalpinta šiame portale, priklauso šio portalo valdytojams.
  2. Kurdami visiškai naują ar pakomentuodami jau esamą temą forume, jūs sutinkate perleisti visas autorines teises į savo parašytą turinį šio portalo valdytojams.
  3. Kopijuoti, dauginti, perspausdinti šio portalo turinį kitose medijose yra griežtai draudžiama. Informacija skirta tik asmeniniam naudojimui!
 6. Atsakomybės apribojimas
  1. Portalo administracija nėra atsakinga už jokią materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti vartotojas, naudodamas portale esančią informaciją.
 7. Baigiamosios nuostatos
  1. Portalo administracija pasilieka teisę bet kada pakeisti, papildyti ar kitaip redaguoti šias naudojimosi taisykles.
  2. Dokumentas paskutinį kartą atnaujintas 2022-08-22.