eMatematikas Registruotis Ieškoti

Naudojimosi taisyklės

 1. Pristatymas
  1. Sveiki atvykę į šį portalą. Atidžiai perskaitykite šias taisykles.
  2. Neregistruoti vartotojai gali tik peržiūrėti tam tikrą turinį, norint spręsti testus ar dalyvauti forumo diskusijose, reikia būtinai prisijungti.
  3. Portalas optimizuotas taip, kad gali būti puikiai matomas per kompiuterį, telefoną ar planšetę, turinčius interneto ryšį. Visos jame esančios galimybės ir funkcijos taip pat veikia visuose įrenginiuose.
  4. Jei turėsite kausimų, susijusių su šiomis taisyklėmis, susisiekite su mumis portalo apačioje esančiais kontaktais.
 2. Testai
  1. Portale galima rasti interaktyvius matematikos testus įvairių klasių moksleiviams. Testo sprendimas, atsakymo įvedimas ir tikrinimas vyksta realiu laiku. Pabaigoje gaunamas galutinis įvertinimas.
  2. Testus spręsti gali tik prisijungę prie portalo nariai.
  3. Kiekvienoje klasėje ar kategorijoje galima rasti nemokamų testų, todėl išbandyti sistemą gali kiekvienas norintis. Pilna prieiga prie visų matematikos testų sprendimo suteikiama premium narystę turintiems nariams.
 3. Forumas
  1. Pagrindinės rašymo taisyklės
   1. Būkite malonūs su kitais, net jei ir nesutampa jūsų nuomonės. Nieko nepulkite, agresija portale netoleruojama. Pirmiausia pagalvokite, o po to rašykite.
   2. Bet kokio tipo reklama forume yra draudžiama.
   3. Įžeidžiančio, niekinančio, pornografinio, azartinio turinio publikavimas yra griežtai draudžiamas.
   4. Vartokite švarią ir taisyklingą kalbą. Nenaudokite didžiųjų raidžių be reikalo. Nevartokite keiksmažodžių. Nekartokite to paties teksto daug kartų.
   5. Išjunkite reklamos blokavimo priemones savo naršyklėje, priešingu atveju negalėsite nei kurti temų, nei rašyti atsakymų.
  2. Atsakymų rašymas
   1. Rašykite į temą. Atsakymai turi būti naudingi, netuščiažodžiaukite. Nekurkite atsakymų su keliais žodžiais. Atsakymas turi būti informatyvus.
   2. Atsakymas turi būti patariantis arba užvedantis ant kelio, suteikiantis reikalingas suvokimo gaires.
  3. Naujų temų kūrimas
   1. Prieš sukuriant naują temą, pasinaudokite paieška. Yra nemenka tikimybė, kad tema su jus dominančiu klausimu jau yra sukurta.
   2. Pasirinkite reikiamą kategoriją, atitinkančią jūsų pranešimo temą.
   3. Pranešime turi būti aiškiai viskas aprašyta, o jeigu reikia, tai ir įkeltos reikalingos formulės, brėžiniai, diagramos, nuorodos.
   4. Temos pavadinimas turi atspindėti pranešimo turinį, pavyzdžiui "Kaip apskaičiuojama trikampės piramidės aukštinė?". Venkite nieko nepasakančių pavadinimų.
   5. Viskas turi būti gražiai ir be klaidų suvesta tekstu. Matematikos formulėms naudokite LATEX sintaksę. Paveikslėliai skirti brėžiniams arba diagramoms.
   6. Draudžiami uždavinių sąrašai! Tema turi būti skirta konkrečiam uždaviniui ar problemai.
   7. Čia nėra vieta, kuri už jus darys jums paskirtus namų darbus, vykstančių konkursų arba papildomo ugdymo mokyklų uždavinius. Forumas skirtas rimtoms temoms!
  4. Atsakymų redagavimas
   1. Savo pačių parašytus pranešimus galite redaguoti, keisti, taisyti klaidas. Temos pavadinimo keisti negalima. Redagavimo funkcija veiks 15 minučių nuo pranešimo parašymo laiko. Premium narystę turintiems nariams šis apribojimas negalioja.
 4. Taisyklių pažeidimai
  1. Administracija turi teisę pakeisti ar ištrinti forumo pranešmus, kurie pažeidžia portalo taisykles ar šalies įstatymus.
  2. Administracija turi teisę suspenduoti vartotojų anketas, kurie pažeidžia naudojimosi taisykles.
 5. Autorinės teisės
  1. Visa medžiaga (formulės, testai, uždaviniai, pamokos, patarimai), patalpinta šiame portale, priklauso šio portalo valdytojams.
  2. Kurdami visiškai naują ar pakomentuodami jau esamą temą forume, jūs sutinkate perleisti visas autorines teises į savo parašytą turinį šio portalo valdytojams.
  3. Kopijuoti, dauginti, perspausdinti šio portalo turinį kitose medijose yra griežtai draudžiama. Informacija skirta tik asmeniniam naudojimui!
 6. Atsakomybės apribojimas
  1. Portalo administracija nėra atsakinga už jokią materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti vartotojas, naudodamas portale esančią informaciją.
 7. Baigiamosios nuostatos
  1. Portalo administracija pasilieka teisę bet kada pakeisti, papildyti ar kitaip redaguoti šias naudojimosi taisykles.
  2. Dokumentas paskutinį kartą atnaujintas 2021-02-13.