eMatematikas Teorija Forumas Akademija VBE Bandomieji Testai

Privatumo politika

 1. Kokią informaciją mes kaupiame
  1. Kai registruositės, jūsų bus paprašyta pateikti savo sugalvotą ir dar neužimtą naudotojo vardą, sugalvotą prisijungimo slaptažodį ir jūsų veikiantį elektroninį paštą.
  2. Naudotojo vardas bus naudojamas prisijungimui prie forumo ir jūsų sukurtų pranešimų pasirašymui.
  3. Elektroninis paštas yra reikalingas jūsų naujos paskyros aktyvavimui bei slaptažodžio priminimo paslaugoms. Daugiau niekam jūsų elektroninis paštas nebus naudojamas!
  4. Mes taip pat įrašome jūsų IP adresą. Jis įrašomas pirmą kart registruojantis, bei kaskart rašant naujus pranešimus. Jūsų IP adresas yra taip pat išsaugomas mūsų serverio žurnaluose. IP duomenys reikalingi kokybiškam portalo veikimui, klaidų ir nesklandumų paieškai bei forumo tvarkai palaikyti. Daugiau niekam jūsų IP adresas nebus naudojamas!
  5. Mes niekada neperdavinėjame jūsų duomenų tretiesiems asmenims be jūsų leidimo.
 2. Slapukų (angl. cookies) naudojimas
  1. Portalas naudoja slapukus (angl. cookies). Slapukai yra nedideli failai, įkeliami į vartotojo įrenginį (kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetę), kai šis besilanko portale.
  2. Slapukai naudojami vartotojo prisijungimui prie portalo, pranešimų vertinimui ar vartotojo sutikimui su slapukų naudojimu.
  3. Tretieji asmenys, tokie kaip Google Analytics ar Google Adsense, taip pat naudoja slapukus šiame portale.
  4. Savo interneto naršyklėje jūs galite valdyti (leisti, neleisti, redaguoti, ištrinti) slapukų nuostatas. Jei neleisite mūsų svetainei naudoti slapukus, kai kurios svarbios funkcijos gali būti nepasiekiamos.
 3. Vaikų privatumas portale
  1. Portale registruotis galima ne jaunesniems, kaip 13 metų vaikams. Jeigu esate jaunesnio amžiaus, turite paprašyti tėvų ar globėjų pagalbos sukuriant savo anketą.
 4. Baigiamosios nuostatos
  1. Portalo administracija pasilieka teisę bet kada pakeisti, papildyti ar kitaip redaguoti šią privatumo politiką.
  2. Dokumentas paskutinį kartą atnaujintas 2021-02-13.