eMatematikas Registruotis Ieškoti

2 uždaviniai

Tikimybių teorija   Peržiūrų skaičius (38694)

Duoti naturaliuji skaiciai nuo 1 iki 19. keliais budais galima pasirnkti 3 skaicius taip kad ju suma butu nelygine?

laima lape uzrase zodi "suolas". Kiek galima sudaryti zodziu perstatant sio zodzio raides? Kiek galima sudaryti zodziu kuriuose "s" raides nebutu viena salia kitos? man reikia is sprendimu. :) aciu

0

1. sekoj nuo 1 iki 19 yra 10nelyginiu ir 9lyginiai skaiciai. 3skaiciu suma bus neligine kai visi skaiciai nelyginiai, arba 1skaicius nelygianis. varaintu su visais nelyginias: 10*9*8=720, kad 2lyginiai ir vienas nelyginis : 9*8*10= 720
susumavus 720 + 720= 1440

2. zodyje "suolas" 6 raides, tai perstumditi jas galima: 6*5*4*3*2*1=720 720/2=360 (nuojauta sako kad reikia dalinti is 2 nes dvi raides vienodos) variantais.
dbr sita dali nzn kaip paiskint ;/ tiek kad atsakimas 240man rodos gavu 4*3*2*1=24( be ss raidziu) ir kad ss nebutu viena prie kitos yra 10variantu, tai 24 * 10= 240

neteko sito mokintis tai kiek omnibete ismokau, tai galiu ir klisti.

0

padekit issprest sita uzdavinuka:
Is penkiu 3cm, 4cm, 7cm, 8cm, 9cm ilgio atkarpu atsitiktinai parenkamos trys. Apskaiciuokite:
a)tikimybe, jog is ju galima sudeti trikampi;
b)tikimybe, jog is ju galima sudeti smailuji trikampi;
c)tikimybe, jog is ju galima sudeti bukaji trikampi
d)salygine tikimybe, kad trikampis bukasis, jeigu zinoma, jog trikampi galima sudeti.

0

negi nera zinanciu

0

duokit minciu as susiskaiciavau is viso yra 30 variantu kaip galima isdestyti 3 atkarpu variantus, bet neissivaizduoju is kuriu variantu negalima brezti trikampio, man tai cia visais variantais imanoma, taigi nezinau kaip atsirinkt

0

ramonasduokit minciu as susiskaiciavau is viso yra 30 variantu kaip galima isdestyti 3 atkarpu variantus, bet neissivaizduoju is kuriu variantu negalima brezti trikampio, man tai cia visais variantais imanoma, taigi nezinau kaip atsirinkt

oj visiais variantais tai ne :) tarkim imam ta 9cm tai bus ilgiausia atkarpa, kitu dvieju krastiniu suma turi but >9 :) jai <9 ar =9 tai atkrenta :)

0

O TAI KOKIU PRINCIPU ATSIRINKT?

0

ramonasO TAI KOKIU PRINCIPU ATSIRINKT?

blem turiu islkti :)

nu :) tiesiog ilgiausia atkarpa turi but trumpesne uz suma trumpesniuju atkarpu :)

0

bet siuo atveju 28/30, gaunas tjimybe 0,9, bet pagal atsakuma ju nubraizyt maziau tikimybe 0,7 arba 21/30

0

izambine norejai pasakyt?

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!

Matematikos testai www.ematematikas.lt/testai Pasikartok matematikos temas spręsdamas online testus!