eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

2013 metų nauji bandomieji egzaminai


Nezinau manau cia turibut jo panasiai. Manau cia butu galima Skirgaila panaudot, Skema, ir kaip kontekstini dar Neris visai tiktu.

Skirgaila kad jo pasirinkima nuleme tuo metu religine ir politine situacija, O skema ir neris kad privalejo pasirinkti ir isvykt is salies sunkiu jei momentu . Taip pat butent ilgisi meile tevynei butu galima priplest  kaip vertybes :D. Bent as taip manau.

Sėkmės visiems ir gerų temų!

Dalinkitės įspūdžiais. :D

Tik išėjus supratau, kur ką galėjau geriau padaryt, kaip visad, nuostabus dėsis :D temos samprotaut gal ir pusė bėdos, bet autoriai tai yra kur nelabai į temą parašyti, gal čia ale 'sukirsti' taip norėjo, nu, arba susimovė, kaip dažnai pas mus būna su pakeitimais :D  Rašiau antra tema: Ar atlaidumas - silpno žmogaus bruožas? Vienintelė, kur daugiau nei vieną iš duotų autorių galėjau paimt :D

Fail atrodo bus. Neįsivaizduoju, kiek surinksiu , gal tarp 60-80. :D
Ir lape gan nemažai pribraukiau :D

aš ir pribraukiau;DD

ai, pasigailėjau, kad nusprendžiau būt sąžininga, taaiiiip lengvai galima buvo nusirašyt/įsinešt kokių citatų lapely ar dar ką, kad net juokinga :D aš irgi daug pribraukiau >.< paskutinę valandą rašiau turbūt didžiausiu įmanomu greičiu, tai bus visokių nesąmonių :D

Gerai, kad pats sunkiausias egzaminas praėjo :D Liko lengvas pasivaikščiojimas ;]

pakeista prieš 10 m

Aš irgi pribraukiau nemažai. Suspėjau perrašyt tik likus apie 3 minutėm iki pabaigos. :D

Kodel pasauliui reikia maistininku?
Remiausi Just.Marcinkeviciumi, Maironio, J.Savickiu ir B. Srouga

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »