eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

2014 Kiti valstybiniai brandos egzaminai


Ar sunkus buvo anglų egzaminas? Skaitau dabar straipsnius, kaip jis (o gal visi egzaminai) sužlugdė šią kartą ir panašiai...

na kadangi tai pirmas ir vienintelis anglu egzaminas, tai sunku ivertinti. Man paprastai klausymo uzduotys silpnokai sekasi, tai siame egzamine tik ausim karpiau ir vos ne puse variantu speliojau. Zodziu, klausymas tikrai prie sunkesniu, net ka ten kalba is magnetofkes vos eina suprast. Skaitymo uzduotis pakankamai nesunki, na o su rasiniu vel pasistengta. Gana sukta tema, todel lengva nuo temos nukrypt ir taskus prarast. Visumoj tai pakiso man koja sis egzaminas. Belieka rezultatu laukt :/

pakeista prieš 9 m

Kad pastoviai atsiras verkiančiu dėl tu egzaminų. Jo tikrai sužlugdė kartą. Ka ten tokio baisaus galėjo pasiulyti. Eilinis išpustas burbulas. Asmeniškai niekada nepeikiau egzamino užduočių.

koks patarimas būtų, ką daryti vieną dieną prieš egzaminą ? konspektus vartytis ?:) ar sočiai pavalgyt ir nueit anksti miegot ? :D

Nieko nepasikeis, jeigu paskutine dieną nolifinsi prie knygu, užduočių ir panašiai. Man tai nepadedavo niekada. Pagal mane paskutinia dieną smegenys turi pailsėti, kad kita dieną geriau veiktu ;D.

Asmeniškai prieš egzaminą mokiausi iki nakties, nežinau ar toks būdas visiems yra tinkamas, nes daug kas prieštaravo tam, bet vis dar taikau tą pačią taktiką beveik prieš kiekvieną atsiskaitymą universitete(tik nemiegu kiek ilgiau nei tik iki nakties :D ).

As irgi buciau uz poilsine diena pries atsiskaityma. Nors ir nuejau pries si egzamina anksciau gulti, vis tiek akis krapsciausi ir ziovavau. :D

Paklausius nrml, per savo pc, klausymas pasirode netgi juokingas. Graudu tai, kad nesugebejo sureguliuoti garso, tad klasese suprasti viska buvo daug sunkiau.

O siaip, zmones su ielts 8+, surinko tiek kiek as 20+~, irgi skundesi, kad "sunkus". +faktas, kad IELTS 7 LIETUVOJ uzskaito kaip simtuka is anglu egzo, tad necas rimtai padare nesamone :D

Mantis3728Paklausius nrml, per savo pc, klausymas pasirode netgi juokingas. Graudu tai, kad nesugebejo sureguliuoti garso, tad klasese suprasti viska buvo daug sunkiau.

O siaip, zmones su ielts 8+, surinko tiek kiek as 20+~, irgi skundesi, kad "sunkus". +faktas, kad IELTS 7 LIETUVOJ uzskaito kaip simtuka is anglu egzo, tad necas rimtai padare nesamone :D


tik nereik tokių šūdų šnektėti, jei iš IELTS'o 8 gavo iš klausymo (o jei overall, tai išvis) - tai tas NEC'o sudarytas egzaminas tikrai neturėjo būti TOKS sunkus, galbūt tik dabar taip atrodo, o kaip gaus rezultatus bus panašiai tiek, kiek ir gavo iš IELTS'o: ) Aš pati iš VBE 96 gavau, iš IELTS 7 (kas yra 98 konvertavus)

Na kaip lietuviu sekesi? Regis kiek lengvesnis nei anglu :) Kokias temas rinkotes?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »