eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

2014 metų būsimi dvyliktokai + matematikai.


Na aš irgi į 100 bandysiu įkibti, juolab to profesija reikalauja :)

reaktantasJeigu yra abiturientų, kuriems atsibodo Mockaus knygelės ir, neskaitant VBE sprendimo, nori daugiau praktikavimosi įvairiose temose, turiu pasiūlymą: 39 įvairių užduočių komplektai, kuriuos sudaro 3 lapai:

1 - asis lapas. Abiejose pusėse panašūs uždaviniai (procentai, įvairios lygtys, reiškiniai, išvestinės, integralai, tikimybės ir t.t. - visas mokyklinis matematikos kursas);
2 - asis lapas. Ankstesnių metų VBE uždaviniai, susiję su atitinkamomis 1 - ojo lapo temomis;
3 - asis lapas. Abiejose pusėse panašūs uždaviniai (planimetrija ir stereometrija).

Taigi, 39 komplektai apima visą mokyklinį matematikos kursą.


Gal pasakytum kur rasti nete? Gal pats pasidalintum su kitais?:)

Sėkmės, 12-okai. Nedarykit žioplų klaidų ir gaukit šimtukus. Man, dėja, nepavyko. :D

Svarbiausia nusiteikti jam ir bus :D

aš irgi norėčiau orientuotis į 100tuką :) Mantis3728, iš kokių vadovėlių mokiniesi ?

Mockaus pavyzdiniu uzduociu.

Bet dabar pristabdziau siek tiek, pabaiges 16 bilietu.Tikrai geriau nei mokytis matematika is paprastu vadoveliu, nes darant tokias uzduotis, tiesiog gali "uzglaistyti" spragas, pasitikrinti ka moki, ko nemoki.

Bent jau man yra tokiu temu, kurias tiesiog labai sunku perprasti...Pavyzdziui liestines..visiskai nesigaudziau, kosmosas man buvo ten..Bet dabar net juokas ima, kad nesupratau :D

Dabar tas pats vyksta su erdvemis, uzd lengvi, bet neiseina, vaidenasi viskas ir panasiai.Tikiuosi kaip nors iseis tai perprasti ;D

Pradesiu po bsk respublikinej ruostis, butu gerai prizine paimti, bet heh, aisku per daug laiko tinginiavau, kad galeciau Licejaus genijus iveikti ;D

sakai Mokymąsis iš vadovėlių nelabai ? bet juk, vistiek teoriją reikia žinoti. Aš asmeniškai iš tokių vadovėlių mokausi (paskutiniai du Mockaus) https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/40000/9000/49281/thumb/p18hhshg701u1qb7a3v18ta1pla1.jpg ar nebesiterlioti ir bilietus spręsti kaip tu darai ?

teorija turi but tvirta, kad galetum be problemu spresti uzdavinius todel sakau kad teorija skaityt reiktu.

Bandysiu atlaikyt tą spaudimą, nors nelabai tikiuos, kad kas nors gausis :D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »