eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

2014 metu matematikos bandomasis egzaminas


Zinau, jog pries kiekviena realu ir vieninteli matematikos ziniu patikrinima dauguma raso bandomuosius savo lygiui ir igudziams nustatyti. Gal kas jau raset? pasidalinkit kiek surinkot :)
Man ryt toks egzaminukas nusimato, tai pagalvojau kitu paklaust, kaip jiem sekesi :)

Sveikas, taip kovo mėnesį rašiau matematikos bandomąjį. Surinkau 41 iš 60 taškų. Tiesa sakant buvau nusivylęs. Noriu stoti į programavimą, todėl man reikia ypač gerų matematikos rezultatų. Bet puikiai pasimatė mano spragos. Nemoku spręsti tekstinių uždavinių su greičiais, keliais, laiku. (Kaip norėčiau, kad kas pamokintų tokių uždavinių sistema). Vienintelis būdas gerai išlaikyti egzaminą - daug ir sunkiai dirbti.

Is pirmo daug negavau, nes tiesiog nebuvau jam nusiteikes, ir siaip tingejau spresti ;D

Is antro berods -2taskai(neatkreipiau demesio, kad vektoriu kryptys skirtingos...) -  60/62


O siaip: uzduotys vaikiskos, bet labai lengva suklysti

Tai neblogai :D galim jau simtuka prognozuoti

Mantis, užerzinai dabar mane :D kada vektoriai priešingų krypčių būna ? :D kai ieškant kolinearumo, gaunamas skaičius (koeficientas) neigiamas, ar pagal kampą (jei neklystų 180 laipsnių)

Ne taip pasakiau :D. Buvo duotas lygiakrastis trikampis, krastine 4, reikejo rasti AB IR CB skaliarine sandauga. Parasiau 8, ats -8, nes pradzios nesutampa

Jum neblogai, as tai per visa 11-12 klase vos 1 bandomaji rasiau ;D. Reikejo namie treniruotis, bet tai jau ne tas.

Almostlow, kokiu balu išlaikei ?:)

Mazai, 54.

Net nepatikėčiau, kad tiek, pagal dabartines matematikos žinias :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »