eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Amžiaus radimas


Sveiki, gal padėtumėte?

Klarai 24 metai. Jai dvigubai daugiau metų, nei buvo jos vyrui tuo metu, kai ji buvo tokio amžiaus, kokio amžiaus dabar yra jos vyras. Kiek metų jos vyrui?

pakeista prieš 13 m

koks smagus uždavinukas :D

Tu isitykines, kad gerai nurasei salyga? Nes man kol kas figuruoja tokie skaiciai kuriu neleidzia istatymai :D

;D xa ir man kvepia pedofilija... bet šiaip aš prienu išvadą, kad kai vyrui buvo 12 metų, klarai buvo tiek kiek vyrui yra dabar ;D vat ;D

Mirtise;D xa ir man kvepia pedofilija... bet šiaip aš prienu išvadą, kad kai vyrui buvo 12 metų, klarai buvo tiek kiek vyrui yra dabar ;D vat ;D

Visiskai nusvaigai :D. Pasiskaityk dar keliolika kartu ka jis parase :D.

valdas3
Mirtise;D xa ir man kvepia pedofilija... bet šiaip aš prienu išvadą, kad kai vyrui buvo 12 metų, klarai buvo tiek kiek vyrui yra dabar ;D vat ;D

Visiskai nusvaigai :D. Pasiskaityk dar keliolika kartu ka jis parase :D.


žinai kiek jau aš kartų skaičiau? ;D ką tu atradai? be to kad jos vyrui tipo 12 metų

Galiu pasakyt, kad nurašiau teisingai, be to, yra ir atsakymas, bet nenoriu jo sakyti, nes tuomet, bent man taip būna, kad atsakymą taikau prie sąlygos, o ne stengiuosi išspręsti užduotį.

ai sakykim aš spėju kad vyrui 18 ;D
nu šiaip taip ir yra, ne spėjimas čia :D

pakeista prieš 13 m

Na as pagalvojau ir gavau, kad jos vyrui 16 metu. O siaip tai esu sprendes panasu uzdavyni, angliskai tiktai. Lietuviskai man per daug painu :D

nu kadangi uždavinį nepaminėta, kd jie susituokė su tėvų leidimu, tai manyčiau 18 ;D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »