eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Anglų VBE kalbėjimo įskaita 2013 m.


Sveiki, kaip ruosites 3-adienio anglu kalbos iskaitai? Gal galit numest kokiu naudingu fraziu, posakiu?. O gal nujauciat kokios temos bus :D

Don`t worry, be happy

mendinskisSveiki, kaip ruosites 3-adienio anglu kalbos iskaitai? Gal galit numest kokiu naudingu fraziu, posakiu?. O gal nujauciat kokios temos bus :D


Temos tai kaip ir visad turbūt bus: Sportas, mityba, laisvalaikis, politika, internetas,  filmai, kultūra, kelionės ir t.t.  :D

Gerai kad as rusu laikau.

Falcon
mendinskisSveiki, kaip ruosites 3-adienio anglu kalbos iskaitai? Gal galit numest kokiu naudingu fraziu, posakiu?. O gal nujauciat kokios temos bus :D


Temos tai kaip ir visad turbūt bus: Sportas, mityba, laisvalaikis, politika, internetas,  filmai, kultūra, kelionės ir t.t.  :D

Nu jo politika tai siaubas kazkoks :D Nors va ziurenejant 2012 kalbos iskaitas tai nternational Dance
Day, Poetry day ir t.t. tai man siaubas kazkoks :/

pakeista prieš 11 m

mendinskis
Falcon
mendinskisSveiki, kaip ruosites 3-adienio anglu kalbos iskaitai? Gal galit numest kokiu naudingu fraziu, posakiu?. O gal nujauciat kokios temos bus :D


Temos tai kaip ir visad turbūt bus: Sportas, mityba, laisvalaikis, politika, internetas,  filmai, kultūra, kelionės ir t.t.  :D

Nu jo politika tai siaubas kazkoks :D


Kodėl? Visai gera tema kalbai būtų. Aš tai viliuosi neištraukt teatro ar ekologijos problemų. :D

Ai ir dar viena tema kuri tikrai turėtų būti, tai manau foreign languages. :)

Falcon
mendinskis
Falcon

Temos tai kaip ir visad turbūt bus: Sportas, mityba, laisvalaikis, politika, internetas,  filmai, kultūra, kelionės ir t.t.  :D

Nu jo politika tai siaubas kazkoks :D


Kodėl? Visai gera tema kalbai būtų. Aš tai viliuosi neištraukt teatro ar ekologijos problemų. :D

Ai ir dar viena tema kuri tikrai turėtų būti, tai manau foreign languages. :)

Na politika tai nezinau... ne man. Geriau kokios technologijos, environment problems arba internet tai butu idealu. Aisku cia daug kas priklauso nuo baziniu ziniu lygio. Politika nesidomiu teatru ir kazkaip ne, tai sunku butu pakalbeti :)

P.S kas treciadieni pakalbes, negaletu cia pasidalinti temomis :D ?

Aš kalbu 9.30, išeisiu 9.45, tai galėčiau pasidalinti, bet nežinau, ar prisėsiu iškart prie kompo. Tai jei kas nors norit sužinoti temas, parašykit numerį telefono, galėsiu atsiųst: )

MilleAš kalbu 9.30, išeisiu 9.45, tai galėčiau pasidalinti, bet nežinau, ar prisėsiu iškart prie kompo. Tai jei kas nors norit sužinoti temas, parašykit numerį telefono, galėsiu atsiųst: )

Mille, labai Tau dekoju :) gali buti, kad isgelbesi mane pfuu... kazkaip galvojau nelaikyti egzamino anglu vien del kalbejimo tel. nr. 868489084 Baisiai dekingas :D zinoma, galetum ir cia parasyti gal daugiau pamatytu zmoniu ir spetu pasiruost minimaliai bent... ruosiuosi 10:00-10:15, tai nelabai ir spesiu kazka padaryti... vis del idomumo bus :) P.S o negaletum ir savo nr ar emaila duoti? pasiterauciau jei kartais uzmirstum atsiusti :D ?

pakeista prieš 11 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »