eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Ar mokate anglų kalbą?


Turbūt keistas klausimas, bet būtų įdomu sužinoti ar šio forumo dalyviai draugauja su anglų kalba :)

Kaip sekasi šnekėjimas, rašymas, skaitymas?

was ist das? ;D
Man tai šiaip sau sekasi anglų kalba. Šnekėjimas išvis, jei per kokį internetinį žaidimą sugalvoju įsijungt mikrofoną ir paderint veiksmų planą - tai nieks nesupranta ką šneku ;D

pakeista prieš 13 m

Vokiečių pagrindinė? :D

moku anglų ;D šneku kažkaip... nu supranta šiaip ir aš suprantu ;D rašymas oke... skaitymas oke ;D žodžiu good.
moku rusų ;P

Aš moku labai gerai :)
Ir šiaip sakyčiau anglų kalba labai svarbi, jei nori ką nors daugiau išmokti ir sužinoti. O lietuvių, kalbant apie mokslą, nelabai kam tikusi.

Anglų kalbą moku neblogai (kalbu, skaitau, rašau), laikiau valstybinį egzaminą. :)

Moku ir aš vidutiniškai. :) O ką reikia daryt norint išmokt anglų mokslinę kalbą? :) t.y. kad suprasčiau anglų kalba parašytus mokslinius vadovėlius? :) tas man sunkokai sekasi :S

JaunasMokslininkasMoku ir aš vidutiniškai. :) O ką reikia daryt norint išmokt anglų mokslinę kalbą? :) t.y. kad suprasčiau anglų kalba parašytus mokslinius vadovėlius? :) tas man sunkokai sekasi :S


Keista būtų jei lengvai sektųsi ;]
Štai kas būna kai pirmu kąsniu bandai per daug apžiot:
https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/10000/500/10892/thumb/p15lir2os91884uq41q2g1oks1psi1.jpg

;]] bet kaip galėčiau patoblint tas žinias? :) tiesiog skaityt ir domėtis? ar gal žinot kokią sėkmės formulę? :D

Kokią knygą dabar bandai skaityt?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »