eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Chemija


o dabar gali krist jau;D nes nemoku toliau ;DDD

gausi palaukt kol Mirtise baigs žiūrėt "Komisarą Reksą" ;D

šmaikštuolis ;DDDD
analogiškai kaip aš tau rodžiau tam piešinėly ;D

sakydama analogiškai, neturėjau omeny kad du brūkšniai O ir pan ;D fenolis kitaip atrodo jei ką ;D

:)

pakeista prieš 13 m

kokosiukeFluoras Firmule (F2) man reikia suzinoti 1.santikine molekuline mase 2. moliu skaiciu 3. molekules skaicius yra 2,4*10 pakelta 23  3. duju mase 4. duju turis (l) zinot kas galit pagelbet? :)

visų pirma nifiga nesupratau ką tau reikia rasti...
antra kas yra santykinė molekulinė masė?
"molekules skaicius yra 2,4*10 pakelta 23" čia kas? kokios molekulės skaičius?

citata iš knygos: "Viskas ką norėjote sužinoti apie chemiją, bet nedrįsote paklausti":
"Santykinė molekulinė masė (molekulinė masė) skaičiuojama sudedant elementų, įeinančių į molekulės sudėtį, santykines atomines mases. Jei molekulėje yra keli tos pačios rūšies atomai, reikia atominę masę padauginti iš atomų skaičiaus. Atominės masės apvalinamos iki sveikojo skaičiaus."
Atominę masę (pavadinkim laikinai "Ar") gali rasti iš cheminės elemtnų lentelės (tai ne elemento numeris, bet skaičiukas po elemento vardu. Vienaip žiūrint Ar padaugintas iš a.m.v. (atominės masės vieneto, skaitinė vertė [tex]1.66 \cdot 10^{-24}[/tex] gramų) parodo vieno cheminio elemento masę, kitu atveju tai veino molio masė gramais. Vienas molis yra [tex]6 \cdot 10^{23}[/tex] molekulių. normaliomis sąlygomis vienas molis dujų užima apie 22.4 litrus erdvės ;]
Tai va ;P
O sąlygą gal geriau tiesiog paimti ir nurašyti o ne perfrazuoti savaip ;]

gerai kai tu baisiai gerai supanti nesamoningas sąlygas ;PP

dabar ir man reikalinga pagalba vienam uzdaviniui: Hidrinant 5,8 etano ir eteno misini gauta 6 g duju. Nustatykite eteno turiu ir mases dali pradiniame misinyje?

Pasirasiau reakciju lygtis: Etanas su H nereaguoja, lieka etenas.
o po to meginau apsiskaiciuoti gautu duju n,gavau 0,2 ...ir uzstrigau,nebezinau ka bedaryti...

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »