eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Egzaminai


O tau informatika bus ne per skysta? Gal reikėjo rinktis programų sistemas?

Kiek žinau, tai programų sistemose labiau rengia projektų vadovus, o informatikoje rimčiau susikoncentruojama į patį programavimą, tad ją ir pasirinkau. Taip pat, nematau jokios priežasties, kodėl informatiką baigęs žmogus negalėtu tapti kokio projekto vadovų.

valdas3Kiek žinau, tai programų sistemose labiau rengia projektų vadovus, o informatikoje rimčiau susikoncentruojama į patį programavimą, tad ją ir pasirinkau. Taip pat, nematau jokios priežasties, kodėl informatiką baigęs žmogus negalėtu tapti kokio projekto vadovų.

Na o jeigu rimtai, tai viskas priklauso tik nuo tavęs, jeigu tai tau įdomu ir nori tobulėti tam tikroje srityje, tuomet viskas gerai ;)
MilkhaterVU visos kietos specialybės

Čia rimtai ar su ironija? :)

Tai Vaaaaaldą aš ten mačiau ;D o taip galvojau galvojau. sveikinu ;D

valdas3Kiek žinau, tai programų sistemose labiau rengia projektų vadovus, o informatikoje rimčiau susikoncentruojama į patį programavimą, tad ją ir pasirinkau. Taip pat, nematau jokios priežasties, kodėl informatiką baigęs žmogus negalėtu tapti kokio projekto vadovų.


Kadangi teko baigti Mif'ą tai susidariau nuomonę, kad i Programų sistemų specialybę stoja visi kam balai neša, o į informatiką visi likę. Programavimo ir ten ir ten bus tiek pat, tik kolegos bus rimtesni.

O dėl tavo minties dėl informatiko ir programų vadovo, tai truputį naivokai mastai manau.

Informatikas VU yra sulyginamas su mygtukų spaudytoju. Baigęs studijas, jis ten moka programuoti, taukši per mygtukus išsijuosęs, sėdi kur pergrūstame kabinete su kitais likimo draugais ir laukia nurodymų iš projektų vadovų. Atlyginimas taip pat projektų vadovo yra žymiai didesnis.

Niekaip nesuprantu, kaip rimti žmonės dar vis renkasi informatikos studijas...

MilkhaterVU visos kietos specialybės


Nors studijuodamas buvau gana kritiškos nuomonės, bet kai kurios specialybės Mife yra pakankamai aukšto lygio (Finansų ir draudimo matematika, Ekonometrija, programų sistemos kiek žinau).
Kai kurios labai žemo- Statistika, matematikos mokymas, informatika.

ką būtent tu pats baigei?
nu mife studijos neblogos neblogos.
bet kuo toliau tuo prastesnė publika sustoja, šiemet konkursiniai balai vos ne visu balu visose specialybėse krito, tas pats išpūstas burbulas FDM iš 19.56 į 18.9 nusileido, į statistiką išvis ten 15.5 gal, tai ką ten įstoję žmonės veiks, neįsivaizduoju..

tikrai ne visi, yra ir su matiekos prastais, poto ilgai neužsilaiko, ir ką, rėks visam pasauliui, kad MIFe išgyventi neįmanoma.

pakeista prieš 11 m

MirtiseTai Vaaaaaldą aš ten mačiau ;D o taip galvojau galvojau. sveikinu ;D

Gaila neatpažinau, bet po tokio ilgo vakaro aš net neįsivaizduoju, kaip iš vis sugebėjau paeiti :D . Ačiū :) .

verbunai
valdas3Kiek žinau, tai programų sistemose labiau rengia projektų vadovus, o informatikoje rimčiau susikoncentruojama į patį programavimą, tad ją ir pasirinkau. Taip pat, nematau jokios priežasties, kodėl informatiką baigęs žmogus negalėtu tapti kokio projekto vadovų.


Kadangi teko baigti Mif'ą tai susidariau nuomonę, kad i Programų sistemų specialybę stoja visi kam balai neša, o į informatiką visi likę. Programavimo ir ten ir ten bus tiek pat, tik kolegos bus rimtesni.

O dėl tavo minties dėl informatiko ir programų vadovo, tai truputį naivokai mastai manau.

Informatikas VU yra sulyginamas su mygtukų spaudytoju. Baigęs studijas, jis ten moka programuoti, taukši per mygtukus išsijuosęs, sėdi kur pergrūstame kabinete su kitais likimo draugais ir laukia nurodymų iš projektų vadovų. Atlyginimas taip pat projektų vadovo yra žymiai didesnis.

Niekaip nesuprantu, kaip rimti žmonės dar vis renkasi informatikos studijas...

Tikriausiai busi teisus. Buvau susidaręs įspūdį, kad informatika yra rimčiau nei programų sistemos. Na, bet aš pats kaltas, tikriausiai bandysiu pereiti į PS po pirmo semestro, nes kaip suprantu dabar jau nieko nepakeisiu.

su tais perėjimais, labai dažnai niekas nebenori pereiti, bet jei vis dar bus noras tai eik drąsiai, nors žinau vieną ekonometrą kuris į informatiką perėjo va ;D tai kaip čia pasakius...

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »