eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Fizika


Strele paleista is lanko vertikaliai aukstyn 30m/s greiciu i koki auksti pakils strele?
Gal kas galetu padet issprest?

h = v²/2g

h= 30² / 2*10 = 45m

Vitalijau kur parasiai ta atsakima 45m, tai pas mane yra knygoi atsakimas parasytas tai yra 45.9m

h = v²/2g
h= 30² / 2*9,8 = 45,9m
naudojau g kaip 10 :)

sveikčiai gal kas gali pagelbeti?
kaip išspresti šita uzduoti?
Apskaičiuoti ratlankio skersmenį, kai jo masė 200 kg, o sukimosi momentas 32 kg m2/s2.

Sveiki žmonės, gal galit padėt?
2t masės automobilis horizontaliu  keliu važiavo 24m/s  greičiu. Išjungus variklį, automobilį ėmė veikti jį stabdanti aplinkos pasipriešinimo jėga, lygi 400N. Po kiek laiko automobilis sustojo?

F = ma
v = v0+at

m = 2t = 2000 kg
F = 400 N
a = F/m = 400/2000 = 1/5 m/s²
kadangi jėga stabdanti, tai a = -1/5 m/s²

v0 = 24 m/s
v = 0
0 = 24 - 1/5*t
t = 24/(1/5) = 24*5 = 120 s = 2 min

sveiki, turiu toki klausima is fizikos:
tarkim turiu du vienodos formos ir dydzio metalinius rutulius,vieno ju mase 1kg, kito 2kg ir ismetu juos is 100m aukscio vienu metu,kuris rutulys nukris pirmas,arba abu vienu metu?

abu vienu metu. t=√(2h/g)
laikas nuo masės nepriklauso

Sveiki, norėčiau paklausti, kaip reikėtų išspręsti šį uždavinį, žinoma, jis pasirodis labai lengvas, kadangi tai 9-oko uždavinys, tačiau, bandant spręst man trūksta davinių, ir negalių išspręst. Uždavinys skamba taip : „Kiek litrų vandens galima užvirinti, sudeginus 200mg gamtinių dujų, kai : a)visa išsiskyrusi šiluma šildys vandenį b)45proc. išsiskyrusios šilumos šildys vandenį. || Užsirašiau ką turiu, gamtinių dujų q = 4,4 * 10^7 J/kg  ir masę.
Galvojau, kad reikia vandens Q prilyginti q -> m*c*deltaT = m*q|:m lieka c*deltaT = q. Bet aš neturiu deltos T.
Ir nebežinau kaip daryti.
Gal galit padėti?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »