eMatematikas Prisijunk Forumas Matematikos testai

Forumo atidarymas


Jau senai brendo naujo forumo diegimo idėja. Buvo tyrinėjamos įvairios sistemos, tačiau labiausiai patiko būtent šita. Reikalavimai sistemai buvo paprastumas, greitis, gera išvaizda ir funkcionalumas. Tikimės, kad mūsų pasirinkimas bus priimtinas ir jums.


Sistemos diegimo darbai dar nėra baigti iki galo. Liko neišverstų iš anglų kalbos skilčių. Taip pat gali pasitaikyti įvairių vertimo klaidų, jei pastebėsite tokių, būtų malonu, kad jas paviešintumėte atitinkamoje temoje. Dėl nekorektiško forumo veikimo taip pat drąsiai rašykite, bandysime kuo greičiau taisyti klaidas. Su jūsų pagalba tai bus daug greičiau, nes kai kurių klaidų galime tiesiog nepastebėti.


Kaip turbūt daugelis pastebėjote, senąjį forumą užplūdo 'spam' robotai. Deja, bet vaistų nuo to neturime, padidinome apsaugos lygį, bet tai nepadėjo. Dėl šios priežasties skubame pristatyti naująjį forumą, nors jame ir yra dar daug spragų, bet su laiku ir žinoma jūsų pagalba tikimės viską sutvarkyti.


Taigi kviečiame visus registruotis ir aktyviai dalyvauti diskusijose. Nuo šiol prisiregistravę galėsite tvarkyti savo profilį, naudoti parašą, įsikelti asmeninį paveikslėlį. Pagal parašytų pranešimų skaičių, būsite reitinguojami atitinkamais rangais. Galėsite naudotis ypač patogia ir detalia paieška. Naujasis forumo adresas www.ematematikas.lt.


Pagarbiai, Math24 komanda

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »