eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

funkcijos minimumo taškai


https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/30000/4000/34279/thumb/p17n2qkj4hhdgfa2ra5ov91cfp1.jpg

Atsakymas 2, bet kodėl? norėtųsi paaiškinimo:)

pakeista prieš 11 m

Creamfillinhttps://www.ematematikas.lt/upload/uploads/30000/4000/34279/thumb/p17n2qkj4hhdgfa2ra5ov91cfp1.jpg

Atsakymas 2, bet kodėl? norėtųsi paaiškinimo:)


Esmė ta,jei išvestinė teigiama tai funkcija pati didėja,jei išvestinė neigiama funkcija mažėja.Maksimumo tašką įgis iš + į - ,o minimumo iš - į +,Remiantis pateiktu brėžiniu,matosi ,kad išvestine turi du teigiamus ir du neigiamus intervalus tai ji padaro du savo ekstremumus( turi du minimumus)

pakeista prieš 11 m

galvociusEsmė ta,jei išvestinė teigiama tai funkcija pati didėja,jei išvestinė neigiama funkcija mažėja.Maksimumo tašką įgis iš + į - ,o minimumo iš - į +,Remiantis pateiktu brėžiniu,matosi ,kad išvestine turi du teigiamus ir du neigiamus intervalus tai ji padaro du savo ekstremumus( turi du minimumus)


o kur tu matai du minimumus ? aš iš grafiko matau du ekstremumus ir tik vienas iš jų minimumas.

pakeista prieš 11 m

variable
galvociusEsmė ta,jei išvestinė teigiama tai funkcija pati didėja,jei išvestinė neigiama funkcija mažėja.Maksimumo tašką įgis iš + į - ,o minimumo iš - į +,Remiantis pateiktu brėžiniu,matosi ,kad išvestine turi du teigiamus ir du neigiamus intervalus tai ji padaro du savo ekstremumus( turi du minimumus)


o kur tu matai du minimumus ? aš iš grafiko matau du ekstremumus ir tik vienas iš jų minimumas.


Tai blogai matai.  Čia išvestinės grafikas, jos susikirtimai so Ox ašimi taškai ir yra kritiniai taškai, kurių yra 3.

Falcon
variable
galvociusEsmė ta,jei išvestinė teigiama tai funkcija pati didėja,jei išvestinė neigiama funkcija mažėja.Maksimumo tašką įgis iš + į - ,o minimumo iš - į +,Remiantis pateiktu brėžiniu,matosi ,kad išvestine turi du teigiamus ir du neigiamus intervalus tai ji padaro du savo ekstremumus( turi du minimumus)


o kur tu matai du minimumus ? aš iš grafiko matau du ekstremumus ir tik vienas iš jų minimumas.


Tai blogai matai.  Čia išvestinės grafikas, jos susikirtimai so Ox ašimi taškai ir yra kritiniai taškai, kurių yra 3.

Gerai cia isdurei,tikrai pagal taisykles 3 turi buti,bet aiskinant tik du minimumus matau ,nes pirma mazeja ir dideja,veliau vel mazeja ir dideja,daugiau jinai jokiu pokyciu nebedaro.

Du minimumai ir yra, viskas gerai.

FalconDu minimumai ir yra, viskas gerai.

Mane sudominai as tik du ekstremumus randu,o turi buti tris kazko nematau.Bet matyt 0,nera nei teigiamas nei neigiamas tai du gaunasi realiai.

pakeista prieš 11 m

Gerai:
Sąlygoje parašyta: paveiksle pavaizduotas f-jos y=f(x) išvestinės grafikas. (Paryškinta dar)
Vadinasi mes turime y=f'(x) grafiką.
Mes žinome, kad funkcijos kritiniai taškai tie kurie tenkina sąlygą f'(x)=0.
Iš f'(x) grafiko matome, kad yra 3 taškai kada f'(x)=0. Vadinasi iš viso funkcija f(x) turės 3 kritinius taškus.
Kur minimumai, kur maksimumai jau sužinot nesunku. Pliusiukus, minusiukus sudėkit ir bus matyt, kad funkcija f(x) turi 2 minimumo taškus ir vieną maksimumo.

teisingai, grafikas pavaizduotas yra išvestinės. mano klaida.

FalconGerai:
Sąlygoje parašyta: paveiksle pavaizduotas f-jos y=f(x) išvestinės grafikas. (Paryškinta dar)
Vadinasi mes turime y=f'(x) grafiką.
Mes žinome, kad funkcijos kritiniai taškai tie kurie tenkina sąlygą f'(x)=0.
Iš f'(x) grafiko matome, kad yra 3 taškai kada f'(x)=0. Vadinasi iš viso funkcija f(x) turės 3 kritinius taškus.
Kur minimumai, kur maksimumai jau sužinot nesunku. Pliusiukus, minusiukus sudėkit ir bus matyt, kad funkcija f(x) turi 2 minimumo taškus ir vieną maksimumo.


https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/30000/4000/34368/thumb/p17n5392qm1kgg1go9cns1cmo1g9b1.png  ,tik du randu.Skaicius del aiskumo paemiau.

pakeista prieš 11 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »