eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Futbolas geriau nei krepšinis .


Žinau, Lietuvoje futbolas nepopuliarus, gal nė nereiktu kurti šitos temos... bet iš vienos pusės nepopuliari ir matematika, nes visi aplink akli krepšinio fanatikai ir tinginiai nenorintys patys mąstyt savo galva, bet gal tarp matematikų, fizikų, informatikų, kurie linkę mąstyt savo galvom yra kažkokia koreliacija tarp tiksliųjų mokslų ir futbolo :D?
Čia kažkada teko skaityt straipsnį, švedų mokslininkų, jog geri futbolininkai be vargo mintinai skaičiuoja kvadratines lygtis, mat geram žaidėjui intelekto lygis labai svarbus organizuojant puolimą ir gynybą, laiku ir vietoj atsistojant į geriausią poziciją. Kaip Pele sakydavo: "futbolas kaip šachmatai, turi matyti bent du ėjimus į priekį" Tai matosi ant tokio žaidėjo kaip Bolotelis, kuris turi talentą taikliai spardyti kamuolį, bet yra toks žioplas ir kaprizingas jog net maikės nesugeba pats užsimauti, dėl ko yra apgailėtinas ManCity pirkinys http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs
Nenoriu čia sukelti fleimo, bet mano galva futbolas reikalauja daugiau mąstymo nei krepšinis, pastarasis labiau talentų žaidimas, nei mąstančių, ypač NBA..
p.s. Futbolas turi 2 nonstop kėlinius po 45min, panašiai kaip Opera, suskirstyta dalimis :D

Taigi, yra futbolo mėgėjų ? už kokias komandas sergate ?

aš šiais metais už: Borussia Dortmund, Shakhtar Donetsk, Fortuna Düsseldorf, Bayern München ir Anzhi Makhachkala

Šiandien kaip tik nekantriai laukiu Shahtininkų vs Juventus matcho :)
p.s. čia bus galima žiūrėt per internetą jei kas neturi šimto kanalų televizoriuje http://livefootball.ws/10420-champions-league-shakhtar-juventus.html

pakeista prieš 10 m

variableŽinau, Lietuvoje futbolas nepopuliarus, gal nė nereiktu kurti šitos temos... bet iš vienos pusės nepopuliari ir matematika, nes visi aplink akli krepšinio fanatikai ir tinginiai nenorintys patys mąstyt savo galva, bet gal tarp matematikų, fizikų, informatikų, kurie linkę mąstyt savo galvom yra kažkokia koreliacija tarp tiksliųjų mokslų ir futbolo :D?
Čia kažkada teko skaityt straipsnį, švedų mokslininkų, jog geri futbolininkai be vargo mintinai skaičiuoja kvadratines lygtis, mat geram žaidėjui intelekto lygis labai svarbus organizuojant puolimą ir gynybą, laiku ir vietoj atsistojant į geriausią poziciją. Kaip Pele sakydavo: "futbolas kaip šachmatai, turi matyti bent du ėjimus į priekį" Tai matosi ant tokio žaidėjo kaip Bolotelis, kuris turi talentą taikliai spardyti kamuolį, bet yra toks žioplas ir kaprizingas jog net maikės nesugeba pats užsimauti, dėl ko yra apgailėtinas ManCity pirkinys http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs
Nenoriu čia sukelti fleimo, bet mano galva futbolas reikalauja daugiau mąstymo nei krepšinis, pastarasis labiau talentų žaidimas, nei mąstančių, ypač NBA..
p.s. Futbolas turi 2 nonstop kėlinius po 45min, panašiai kaip Opera, suskirstyta dalimis :D

Taigi, yra futbolo mėgėjų ? už kokias komandas sergate ?

aš šiais metais už: Borussia Dortmund, Shakhtar Donetsk, Fortuna Düsseldorf, Bayern München ir Anzhi Makhachkala

Šiandien kaip tik nekantriai laukiu Shahtininkų vs Juventus matcho :)
p.s. čia bus galima žiūrėt per internetą jei kas neturi šimto kanalų televizoriuje http://livefootball.ws/10420-champions-league-shakhtar-juventus.html


tai dabar net nedrįstu sakyti, jog pats ilgus metus žaidžiau futbolą, nes pasirodysiu nekuklus, žinant, kad futbolistų IQ didelis (išskyrus tuos kurie nemoka maikiu nusiimti).
Patinka žaisti labiau, nei žiūrėti, tačiau Barsos mačų nepraleidžiu. Taip kad, suprantu kas ten kaip, neatsisakau pažiūrėti, o ypač su draugais prie pieno stiklinės su bulkutėm.. tačiau nesu Kesminas ir negalėčiau išvardinti visų komandų žaidėjų žmonų vardus pvz.

p.s. dėl pieno ir bulkučių juokavau, beje. Kai perskaičiau, kad alus blogai, mečiau..... skaityti.

pakeista prieš 11 m

turbūt žaisti visad smagiau nei žiūrėt.. aišku ne visos dar tos komandos vertos žiūrėjimo. nelabai įdomu stebėt kai žaidime nėra komandinio žaidimo, kai žaidžia tokie autonominį statusą komandoje turintys Ronaldo...kartais net tos komandos kur komandinis yra pabosta, man pvz barca kiek įgryso, laimi ir laimi pastoviai apsipirkę tų geriausių žaidėjų... kur kas smagiau stebėt tas komandas kur nėra autonominio žaidimo aikštelėje, kur visi vienodai svarbūs ir įvarčiai nėra kažkieno privilegija, kur vyrauja taktika ir pastovus kamuolio dalinimasis, kur visi kaip vienas kumštis. ir svarbiausia vyksta puolimas net tada kai laimi 0-2, net tada kai žaidžia prieš reala ar barca kurios piniginė vertė 3 ar 5 kartus didesnė.

Aš nuo 2001 m. palaikau Leverkuzeno Bayer. O iš rinktinių - Vokietijos.
Susilaikyčiau nuo sakymo kam reikia daugiau proto - futbolui ar krepšiniui, bo man abi patinka vienodai. Tiesa, futbolą labiau patinka stebėti nei žaisti, o su krepšiniu atvirkščiai.
Beja, futbolas lietuvoje populiarus. Kartais man net atrodo, jog futbolas lietuvoje populiaresnis už krepšinį :)

tik atrodo, nes lietuvoj nei normalios komandos nėra, nei normalaus stadiono :)

čia jau kaip tą populiarumą matuosi :) Man tai viskas labai paparasta: į 2002 metais vykųsį pasaulio krepšinio čempionatą Lietuvos rinktinė nepateko. Ir niekas čia, Lietuvoje, tuo čempionatu nesidomėjo. Jei gerai pamenu, net per lietuvišką televiziją to čempionato netransliavo. Susidomėjimas tarptautiniasi krepšinio turnyrais (sprendžiant iš to kas man matosi aplinkui) iškart smunka žemyn  kai iš to turnyro pasitraukia Lietuvos rinktinė ar koks lietuviškas klubas. Tad koks čia krepšinio populiarumas... :) Vietinio krepšinio čempionato populiarumas (žiūrint pagal žiūrovų skaičių arenose), jei neskaityti Žalgirio, irgi nekažin koks. Išmetus Žalgirį, lankomumas, manau, nekažin ką didesnis gautųsi nei vietinio futbolo čempionato. Bet tikslios statistikos nežinau, tai tiktai skėsčioju rankom :)
O Tu mažu Kaune gyveni? :D

Esu profesionalaus futbolo gerbėjas maždaug 15 metų. Pats vaikystėje labai mėgdavau jį žaisti. Nors turiu pripažinti kažkodėl daugėlis mano pažįstamų mėgo krepšinį labiau nei futbolą. To priežastis? Manyčiau ištvermė. Futbolas reikalauja didesnės ištvermės. Plius dar gerų aikščių nebuvimas.

Kalbant apie profesionalų futbolą, aš už gražų žaidimą :). O man gražus yra puolamasis! Kai vyksta euro arba pasaulio čempionatai, visada palaikau Nyderlandus. Gaila, kad antri liko paskutiniame pasaulio čempionate...

Kalbant apie klubinį futbolą, tai prieš daugiau kaip dešimt metų, stipriausi buvo Italijos klubai. Per kabelinę tv labai daug Seria A rodydavo. Nuo tada ir palaukau Juventus. Pavelas Nedvedas, Edgaras Davidsas, Zinedinas Zidanas... Va čia tai buvo kažkada komanda!
Kaip žinia, Juventus prasibrovė šiemet į ČL, nes gan ilgą laiką buvo nubausti ir perkelti į žemesnę lygą. Tuo metu neturėjau kažkokios komandos favoritės. Beje labai gerą ispūdį man yra palikęs Monaco žaidimas 2004 metais, kai ČL užėmė antrą vietą. 

Nemanau, kad krepšinis pas mus populiariausias, pustuštės aikštės per čempionatą tai įrodė.

poudžius, ne kaunietis aš. Tiesą rašai, jei turėtume gerą futbolo komandą viskas būtų kitaip.. visgi kaip mes ją turėsim esant tokioj padėty, jog, nei aikščių daug neturim, nei noro iškeisti krepšinį ir rimtesnį sportą :D jei pažiūrėt kiek maniežų ir prof. futbolo trenerių turim ir kiek krepšinio, ir kiek vaikų juos lanko... darosi panašu, kad futbolas čia sunkiai taps kažkas daugiau nei dabar yra.

Vitalijus, nežinau kaip ten buvo prieš dešimtmetį, bet dabartinė A seria man nepatinka visai, tie italai futbolistai kažkokius aktorių kursus baigę. mėgsta nukristi ant žolės net nepaliesti ir dejuoti kaip mažos mergaitės.. baloteliai :D

ką gi, matematikos ir futbolo koreliacija patvirtinta :D smagu matyt jog ne vienas likau prijaučiantis tam sportui.

O... Futbolas! Dievinu. :D Nesupykit, bet pasakysiu neargumentuodamas, kadangi čia mano subjektyvi nuomonė: futbolas Lietuvoje leisgyvis, tačiau kaip sportas tiek pasaulyje, tiek ir Lietuvoje (tarptautinės, Europinio lygio rungtynės) yra žymiai populiaresnis nei krepšinis. O vat galima prisiminti tikrai neseną istoriją su CL ir Eurolyga. Čia ir atsiskleidžia daugumos nuomonė - futbolas įdomesnis. :D

Patsai beprotiškai palaikau Nyderlandus, o jiems iškritus iš Euro ar WC, sergu už Vokietiją, taip pat labai smagu pažiūrėti ir į Urugvajaus žaidimą. :)

Iš klubų labiausiai palaikau Madrido Real'ą - mano viso gyvenimo komanda. Nuo pat Figo, Zidane'o, Bechkam'o, Carlos'o ir net Helguer'os laikų. :D
Galbūt kai kuriems nepatinka stebėti to "autonominio" futbolo, bet nepasakyčiau, jog jis vienareikšmiškai toks. Žinoma, visų nuomonės negali sutapti, bet negalima paneigti fakto, kad Messi ir Ronaldo turi puikių pagalbininkų, be kurių tikrai nebūtų Messi ir Ronaldo, o liktų tik tiesiog Messi ir tiesiog Ronaldo. ;)

Edgaras1010O vat galima prisiminti tikrai neseną istoriją su CL ir Eurolyga. Čia ir atsiskleidžia daugumos nuomonė - futbolas įdomesnis.
- ką turi aumenyje ? kažką praleidau :)?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »