eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Išspręskite lygtis


AncientMariner
Norėjau pastebėti, kad LaTeX'as veikia prastokai. Didžiausia bėda, kad padėjus tarpą atsiranda keistas pliusas ir vien tai neleidžia jo naudoti sudėtingiems reiškiniams užrašyti - būtent tam, kam jis skirtas. Ir šiaip lygtys neatrodo tvarkingai, trūksta simbolių (pvz., black board P ir E (tikimybėms)). Būtų gerai, jei kaip nors šie dalykai būtų patobulinti.

Iš tikrųjų tai nėra latex. Kad veiktų latex reikia serverio turinčio cgi galimybes, dėja pas mus to nėra. Teko suktis iš padėties... Neperseniausiai radom php kalba parašyta alternatyvą, bet dėja, kaip tu ir minėjai, ji yra skurdoka. Ji tinkama elementariems, dažnai naudojamiems užrašams, bet sudėtingiems per paprasta. Ateityje galbūt persikelsim į galingesnį ir daugiau funkcijų turintį serverį, o tada jau gal ir atsiras galimybė įdiegti latex. Dabar yra kaip yra...
Kas dėl tarpo, tai jų dėti negalima, tarpas turi savo simbolį ~

suprastinti,sory juk sakiau nieko neismanau apie jas

aplamai kaip parasyti tokia lygti kaip tu profisionale parasei pilna ja.as pirma ratrta tokiame forume

gal atsirastu kas man galetu padeti isspresti lygti?

Tai kokia ji?

gal Math 24 komanda man padesi isspresti ten kur pas prafisionala parasyta tas jas reik suprastinti,aciu

va tokia man nelygybiu sistema reikia ispresti ;
{1-2x≤3,
{3x+2<1

cia vienas tas { turi apglebti tas abi lygtis

Editai:

[math]{x^2-9}/{x^2-5x+6}=0[/math]
visų pirma vardiklis turi būti nelygus 0, t.y.
x²-5x+6≠0
D=25-24=1
x1≠1, x2≠3
tuomet galime dauginti pradinę lygtį iš vardiklio, suprastinus turime:
x²-9=0
x²-3²=0
(x-3)(x+3)=0
x-3=0  arba  x+3=0
x=3 (netinka) x=-3
ats.: x=-3

pakeista prieš 14 m

as nesuprantu kaip cia?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »