eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

Kauno Technologijos Universitetas

Švietimas   Peržiūrų skaičius (2613)

Taikomoji matematika

Matematikos bakalauras turi matematikos, informatikos, inžinerijos, ekonomikos žinių ir gebėjimų, kurių reikia techninių ir verslo sistemų analizės, sintezės, prognozavimo ir optimalaus valdymo uždaviniams spręsti, sudaryti bei taikyti šių sistemų matematinius modelius. Turi pasirinktos specializacijos – stochastinių sistemų ir kompiuterinės analizės, verslo sistemų matematinio modeliavimo – specifinių žinių ir gebėjimų. Turi teisę stoti į antrosios studijų pakopos studijas, gali dirbti projektavimo, modeliavimo ar panašaus pobūdžio darbą susijusį su matematikos ir programinės įrangos taikymu pramonėje, draudime, versle ir prekyboje.

Matematikos bakalauras, įgijęs:
- stochastinių sistemų ir kompiuterinės analizės specializaciją, turi informacinių technologijų, matematikos programinės įrangos kūrimo ir jos taikymo žinių ir gebėjimų;

- verslo sistemų matematinio modeliavimo specializaciją, turi rizikos teorijos, finansų matematikos, matematinių metodų taikymo draudime (aktuarijų matematikos), verslo sistemų matematinių modelių kūrimo žinių ir gebėjimų.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!