eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Kokias programavimo kalbas mokate?


Savarankiškai išmokau php, java, sql, pascal

Tiktai C, man labiausiai patinka.
Esu ir kitokių mokėjęs (Pascalį mokykloj), bet viską pamiršęs :)

Pranešimai++ :)

pakeista prieš 13 m

Nelabai tikiu, kad kas nors čia tikrai moka bent vieną programavimo kalbą.

Kalbos mokėjimas ir galėjimas ja programuoti yra skirtingi dalykai.
Sakykime, aš YouTube'ėje peržiūriu C++ kalbos vieną pamoką ir jau galiu vadinti save, kad moku C++? Tikrai ne, tai nereiškia, kad aš moku tą kalbą, o tik galiu kažkiek su ją programuoti ir tiek.

Šituo pasakymu nenoriu nieko įžeisti ar supykdyti, tiesiog išdėsčiau čia savo nuomonę.

Tikslaus apibrėžimo čia tikriausiai nėra. Mano nuomone, programavimo kalbą moki, kai žinai jos sintaksę, pagrindines bibliotekas ir funkcijas, sugebi sukompiliuoti ta kalba  užrašytą programos kodą ir gauti norimus rezultatus. Tai atrodytų nėra sudėtinga lyginant su tuo ką ir tu matyt norėjai pasakyti apie pačio programavimo sugebėjimus, kas yra susiję su bendru supratimu ir žiniomis apie duomenų struktūras, algoritmus, programavimo metodikas (pvz. objektiškai orientuotas) ar būdus (pvz. dinaminis programavimas).

C++

Savarankiškai Ocale SQL

Oracle sql nera tokios lygtais.

Nors kai kas gincijasi  kad sql  nera programavimo kalba , nes siaip ji yra kaip megsta sakyti musu destytuvas auksciausio lygio tai yra ji yra artimiausia zmoniu kalbai, ir su ja gali tik tvarkyti duomenu bazes bet kazka rimtesnio nenuveiksi.

pakeista prieš 10 m

Na gal reikėjo rašyti Oracle PL SQL, bet paprastas užklausas, tvarkymo sakinius mėgstu labiau nei suprogramuotas funkcijas / procedūras.
Dar truputį gaudausi HTML, Visual Basic, nors kažkada ir Assembler buvo įveikiamas riešutas...

Aš moku Fortran - tikrų Programuotojų kalbą.

pakeista prieš 10 m

Fortran - Marso kalba

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »