eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Kur įstojote ar žadate stoti :)


Aš tai galvoju apie VGTU informacinių paslaugų valdymą, jei matiekos egzas nepaves : D

O gal ką esat apie Bioinžineriją girdėję ar šiaip kokias perspektyvias profesijas su chemija susijusias? Na matkės ten deja reiks normalei bet kaip nors prasisuksiu.. kažkokiais būdais visus gamtos mokslus kertu ir sprendžiu gerai bet matkė sucks nors ir ją iš esmės suprantu tik spręst nesekas ;D

Nesinervuok dėl tos matkės.. ;D gyvenimas privers išmokt ;] nenoriu daryt reklamos, bet olimpiados.lt puslapy daug prirašyta ir diskutuota panašia tema. ;]

pakeista prieš 13 m

Jei netyčia užmatysi vėl galėtum linką numest? Aš paieškosiu bet kartais tiesiog pro akį praslysta :D

sveik, gal buvo stojanciu i sporto inzinerija ir galinciu papasakoti kas kaip? ;)

Kamisveik, gal buvo stojanciu i sporto inzinerija ir galinciu papasakoti kas kaip? ;)


Dar ir tokia yra? :D

Falcon
Kamisveik, gal buvo stojanciu i sporto inzinerija ir galinciu papasakoti kas kaip? ;)


Dar ir tokia yra? :D


Dabar ir svajonių inžinerija yra. Nežinojai?

Pavadinimai nelabai ka čia ir orentuoja :D. Tarkim pas mane studiju programa vadinasi Informacijos sistemos, o profesija kuria igausiu (Jeigu igausiu :D) bus informatikos inzinerius.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »