eMatematikas.lt
Forumas
Įrankiai Formulynas Testai Egzaminai
Prisijungti        
« PradžiaŠvietimas1655

Logika. Kaip praplėsti savo mąstymo ribas

Sveiki visi.Esu naujas sios bendrijos narys ir be dideliu prisistatymu eisiu prie man rupimo klausimo.Esu abiturientas ,egzaminai arti ,o dar svarbiau pasirinkimas del studiju.Krypti turiu aiskia-inzinerijos mokslai.Nors mano pazymiai nera blogi (matke-8,fizika-7,lietuviu-9,anglu -9 ,cia pirmojo semestro rezultatai),jauciuosi silpnas fizikoje ir matematikoje.Esme paprasta,noreciau jusu patarimo del logikos.As nesu vienas istu ,kur kala viska atmintinai ,as noriu suprasti ,ka darau ,o ne is atminties rasyti,taigi mano klausimas butu toks- kokiu budu tai yra efektyviausia daryti,gerenti savo logika? zinau ,kad senamadiska metoda lieka geriausia,tai- spresti ,spresti ir dar karta spresti.Gal pasidalintumet savo patirtimi,rekomenduotumet kokiu vadoveliu,literaturos siam dalykui?

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-02-11

0

neseniai reklamavo mediumo pagalbą, gal jis praplėstų ribas už mąstymo ribų ? o šiaip, tai praktika daro stebuklus.. tiesiog imk įvairius uždavinius ir spręsk. kur kliūsi pasiimk vadovėli ir skaityk teoriją, tadar vėl spręsk.

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-02-12

0

variableneseniai reklamavo mediumo pagalbą, gal jis praplėstų ribas už mąstymo ribų ? o šiaip, tai praktika daro stebuklus.. tiesiog imk įvairius uždavinius ir spręsk. kur kliūsi pasiimk vadovėli ir skaityk teoriją, tadar vėl spręsk.

na taip,be sio dalyko neissiversiu.o ka is literaturos gal pasiulytumet? megstu ir paskaitineti

0

MilkhaterJeigu labai norisi pagerinti savo logiką, tai yra keletas vadovėlių
Vienas iš tokių būtų: Romano Plečkaičio "Logikos pagrindai". Tai neplonas vadovėlis, kuriame be galo išsamiai išdėstyta logikos pamatai. Yra ten ir uždavinių su atsakymais. Rekomenduoju šitą vadovėlį todėl, ką jį skaitant nereikia specialaus pasiruošimo, žodžiu - suprasti, kas ten rašoma yra įmanoma.
Bet mokyklinei matematikai tos logikos per daug žinot nereikia
Dėl matematikos, jeigu nori suprasti, tai skaityk matematikos mokyklinio vadovėlio teoriją, jei bus neaiškumų - klausk mūsų čia. Šitam forume dalyvauja keletas pasikausčiusių matematikų. Uždaviniai parodys, kaip išmokai teoriją.

Dėl fizikos, tai jokių ten per daug vadovėlių, išskyrus mokyklinį, nereikia. Yra išleista visokių papildomų knygų, bet ten surašyta tas pats.

Dekui uz patarimus.Pradesiu nuo pagrindu tiek matke,tiek fizika.Suprantu ,kad ta logika nera taip reikalinga mokykloje,bet man patinka suprasti ir ziureti i viska issamiau,placiau .

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!