eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Matematikos PUPP užduotis 2012


sveikas, jei tikrai turi jei gali parasyk man i skype: emiliux77, pasakysi kas ir kaip

Taksas027taip turiu visas užduotis, parduodu už 10LT nori pirkt? jei ir lietuvių kalbos egzo užduotis pirksi tai bus 2 LT nuolaida ir parduosiu tiktais už 18LT!!!

nebesvaik.

Taksas027taip turiu visas užduotis, parduodu už 10LT nori pirkt? jei ir lietuvių kalbos egzo užduotis pirksi tai bus 2 LT nuolaida ir parduosiu tiktais už 18LT!!!

Jei tikrai turi egz. uzduotis parasyk man i skype rozinisparyzius pirkciau matiekas

kudikis1
Taksas027taip turiu visas užduotis, parduodu už 10LT nori pirkt? jei ir lietuvių kalbos egzo užduotis pirksi tai bus 2 LT nuolaida ir parduosiu tiktais už 18LT!!!

Jei tikrai turi egz. uzduotis parasyk man i skype rozinisparyzius pirkciau matiekas

baik kurt nickus ir spamint, nieks neturi užduočių, jos gal net dar tik kuriamos. o tu Taksai, baik trolint :D nes pasirodo yra idiotų.

pakeista prieš 11 m

matrix, kaip is taves galeciau nusipirkti atsakymus? Ir ar jie tikrai 2012metu matematikos 10kl ats?

matrix
Taksas027taip turiu visas užduotis, parduodu už 10LT nori pirkt? jei ir lietuvių kalbos egzo užduotis pirksi tai bus 2 LT nuolaida ir parduosiu tiktais už 18LT!!!


Iš kur tu turi 2012 m. užduotis? Kažką čia kliedi...


kaip galeciau nusipirkti is taves matematikos ats? turi tu juos?

Degredai konkretus.. eikit alaus pasiurbkit uz tuos 10lt nelese smegenu :D durniukai

tai aš čia reklamine akciją surengiau šiam forumui, dabar visi googlina kur nupirkt užduotis ir iškart čia ateina ir dar net užsiregistruoja nes kitaip pranešimą parašyt negali :D

Tai kaip sekėsi? :)

Neblogai, kiek paskutiniame gavot? :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »